Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Přihlášení


Nový účet?

  • Snadná reklamace
  • Přehled o stavu objednávek
  • Doklady na jednom místě
Registrovat se

UMAX VisionBook N15R Grey

Notebook, procesor Intel Celeron N4020, displej 15,6" IPS 1920×1080, RAM 4GB, paměť 128GB, M.2 SSD SATA slot pro rozšíření úložiště, Intel UHD Graphics 60 (GEN 9), BT, WiFi, OS Windows 10 ProCelý popis
n15r_04_full

Notebook UMAX VisionBook N15R

UMAX VisionBook N15R je moderní a kompaktní notebook, který najde svoje uplatnění v domácnostech, na cestách, ve škole i menších firmách. Moderní technologie, úsporný provoz, atraktivní design, kvalitní a velký displej 15,6" IPS , možnosti rozšíření a skvělý poměr cena/výkon jsou hlavními benefity této novinky z dílny Umaxu. Notebook UMAX VisionBook N15R má také komfortní a velkou klávesnici s českými i slovenskými znaky a numerickou částí a velmi dobrou konektivitu včetně přídavného M.2 SSD SATA slotu.

 

n15r_03_full

Hlavní přednosti notebooku UMAX VisionBook N15R

  • Velký matný IPS displej 15,6 palců s Full HD rozlišením
  • Široké možnosti připojení (USB, USB-C, HDMI)
  • Klávesnice s numerickou částí a TouchPadem
  • Možnost rozšíření paměti díky SSD SATA slotu a čtečce paměťových karet
  • Velká výdrž baterie až 9 hodin

 

Intel-Pentium-Silver-Celeron-Gemini-Lake-BGA-SoC-procesor-1600-696x392

Dostatečný výkon a dlouhá životnost baterie

Srdcem notebooku UMAX VisionBook N15R je nejnovější procesor Intel Celeron N4020 generace Gemini Lake, který je vyráběn na 14nm procesem s TDP 6 W a nabízí uživatelům kromě výkonu také velmi úsporný provoz. Nový procesor slibuje o 20 % vyšší výkon proti předchozí generaci procesorů Apollo Lake. Vyšší verzi dostala grafická výbava ve formě UHD Graphics 600 s podporou 4K videa. Operační paměť LPDDR4 má velikost 4 GB a spolu s procesorem zajišťuje plynulý a velmi úsporný provoz počítače. Notebook UMAX VisionBook N15R se 128GB EMMC úložištěm, hmotností pouze 1,4 kg a dlouhou výdrží na baterii až 9 hodin je tak ideální na časté přenášení a práci mimo kancelář.

 

n15r_02_full

Velký displej a klávesnice s numerickou částí

Notebook UMAX VisionBook N15R je osazen velkou klávesnici s velkými a příjemnými tlačítky pro snadné a komfortní psaní. Klávesnice je umístěna po celé šířce notebooku, obsahuje numerickou část pro snadné zadávání číslic a je opatřena praktickým polohovacím zařízením TouchPad. Notebook UMAX VisionBook N15R nabízí velký 15,6" Full HD IPS displej s kvalitním obrazem pro práci a zábavu celé rodiny. 

n14r_05_transparent

Spousta slotů pro propojení a rozšíření paměti

Notebook UMAX VisionBook N15R nabízí široké možnosti propojení a rozšíření paměti. Na jeho spodní straně je přídavná pozice pro M.2 SATA SSD disk, do kterého lze instalovat rychlé přídavné úložiště pro zvětšení kapacity zařízení. Pro připojení externího hardware je osazen dvěma USB porty i portem USB-C, dále čtečkou paměťových karet a díky mini HDMI portu lze k němu připojit i monitor nebo televizi. Samozřejmostí výbavy notebooku UMAX VisionBook N15R jsou bezdrátové technologie WiFi a Bluetooth pro připojení k dalším zařízením a internetu kdekoli.

 

Windows101903Desktop

Windows 10 Pro v češtině

Windows 10 Pro je rychlý a známý systém. Nabídka Start a panel hledání vám umožní cokoli rychle najít. Fotky a videa můžete snadno uspořádat, upravit a sdílet. Microsoft Edge vám umožní rychleji surfovat na internetu. Pokud máte malou firmu a požadujete rozšířenou funkčnost, je systém Windows 10 Pro přesně pro vás. Funkce zabezpečení integrované ve Windows 10 Pro, mezi které patří brána firewall a ochrana před internetovými útoky, vám dávají jistotu, že budete chráněni před viry, malwarem a ransomwarem. Windows 10 Pro nabízí jednoduché a flexibilní řízení, takže zvládnete více práce.

 

Vyobrazení je pouze ilustrativní