- 98" obrazovka
- rozlišení 4K UHD
- operační systém Google TV
- Wi-Fi připojení
- technologie Colorful Quantum Crystal
- AiPQ Pro procesor
- audiosystém Dolby Atmos
- technologie Vertical AI Sound Field
- přístup ke streamovacím platformám
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Televize TCL 98T8C QLED TV

Zaujme na první pohled
Chytrá televize TCL 98T8C QLED TV si vás získá na první pohled. 98" obrazovka vám nabídne více než dostatek prostoru pro dokonalý vizuální zážitek. Díky 4K UHD rozlišení si můžete každý detail vychutnat v maximální ostrosti a kvalitě. Technologie Colorful Quantum Crystal navíc zajistí syté a živé barvy, ať už sledujete cokoli. O optimalizaci obrazu se postará výkonný AiPQ Pro procesor, který chytře upravuje jas i plynulost podle přehrávaného obsahu.

Inteligentní funkce
S operačním systémem Google TV získáte možnost vnést do vaší domácnosti skutečně moderní zařízení. K dispozici máte společně s touto televizí i přístup k oblíbeným streamovacím platformám, jako je Netflix, YouTube nebo třeba Disney+. Vše pohodlně ovládáte přes praktické a intuitivní rozhraní. Televize podporuje Wi-Fi připojení, což pro vás znamená rychlý a snadný přístup k online obsahu bez nutnosti připojení dalšího zařízení. Umožňuje navíc hlasové ovládání a integraci s chytrou domácností. Televize podporuje také moderní herní funkce a nechybí ani technologie, která snižováním modrého světla chrání váš zrak.

Zvuk, který překvapí
Výhody této televize nekončí u velkého a kvalitního obrazu. Každý filmový fanoušek jistě ocení také dokonalý zvuk. Audiosystém Dolby Atmos vytváří prostorový zvuk a vtáhne vás do děje. Unikátní technologie Vertical AI Sound Field navíc šíří zvuk rovnoměrně prostorem, takže si jej naplno užijete, ať už sedíte kdekoli. To dělá z tohoto televizoru nejen odborníka na vizuál, ale také audio specialistu. Snadno navíc zapadne do každého interiéru, a to díky ultra tenkému provedení a minimalistickému kovovému rámu, který ani nepostřehnete.
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 98 " / 248 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 98,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 248,00 cm |
| Frekvence | 144 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | HDR10, HLG, DOLBY VISION, HDR10+, HDR, UHD UPSCALER, Dolby Vision IQ, Lokální stmívání |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Obnovovací frekvence | 144 Hz |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ne |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Google TV |
|---|---|
| Aplikace | UEFA TV, Google Play, Kodi, VLC, EUROSPORT Player, HBO Max, Rakuten TV, Lepší.TV, Oneplay, Sledovani.tv, Apple TV, Prima +, SkyShowtime, Antik TV, Telly, Spotify, Magenta TV, Twitch, Canal +, Kuki, iVysílání, Skylink Live TV, Oktagon TV, Magio TV, Skylink, Seznam TV, FilmBox, Red Bull, TikTok, Disney Plus, YouTube, Netflix, Prime Video |
| Konektory | HDMI, USB, RJ-45 |
|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
|---|---|
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Calman, Filmmaker mode, Filtr modrého světla, T-Exhibition |
| SPDIF | Ano |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | Ano |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Bluetooth, Apple Airplay 2, Chromecast, DLNA, Miracast |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 255 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 150 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | Game mode, VRR, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium, Game bar, 288Hz Game Accelerator, Nvidia Gforce, Playstation |
|---|
| Systém repro | 2.1 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 40 W |
| Výška | 128,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 217,80 cm |
| Hloubka | 42,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 128,5 x 217,8 x 42 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 124,7 x 217,8 x 6,4 cm |
| Hmotnost | 51,8 kg |
| VESA uchycení | 600 × 500 |
| Výška s obalem | 1430,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 2384,00 mm |
| Hloubka s obalem | 215,00 mm |
| Váha s obalem | 72100,00 g |
| Barva | Titanová |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.