Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

TCL 40S6200

LED SMART TV, 100cm (40"), Full HD, HDR10, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDMI, USB, LAN, WIFI, BT, DLNA, O2TV, Netflix, Youtube, HBO GO, Voyo, Apple TV, Skylink Live TV, Lepší.TV, EPG, teletextCelý popis

LED TV TCL 40S6200
LED TV TCL 40S6200

Detailní a ostrý obraz s Full HD a HDR

LED FHD Android TV TCL 40S6200 přichází s Full HD rozlišením (1 920 × 1 080 pixelů), které představuje vyšší úroveň detailů než u běžného HDTV standardu, v kombinaci s technologií HDR, které pracuje s opravdu vysokým kontrastem, jasem i barvami. Ve vašich oblíbených pořadech pak jsou světlé i tmavé scény opravdu dobře prokresleny a obraz je plný detailů, což z vašeho obývacího pokoje vytváří skutečně reálný svět.

LED TV TCL 40S6200

Kontrast, detaily a hloubka obrazu s Micro Dimming

Součástí televizoru TCL 40S6200 je i technologie Micro Dimming, jež zajišťuje optimalizaci kontrastu v různých částech obrazu. To znamená, že obraz je rozdělený do mnoha samostatných zón, ve kterých je kontrast a jas optimalizován tak, aby černá zůstávala černou, ale zároveň aby jas byl adresován více do míst, kde je ho skutečně potřeba, čímž vynikne hloubka i detaily. To vše jde dokonale ruku v ruce s VA panelem s Direct LED podsvícením, který je u modelu TCL 40S6200 použit pro zajištění hluboké černé, vysokého kontrastu a rovnoměrnějšího podsvícení.

LED TV TCL 40S6200

Dolby Audio pro kvalitní a dynamický zvuk

Pokud jste milovníky čistého, prostorového zvuku, model TCL 40S6200 vám přináší Dolby Audio podobně jako v kině. Vychutnejte si své oblíbené filmy, seriály, online videa a televizní pořady v prvotřídní zvukové kvalitě.

Systém nabitý aplikacemi i funkcemi s nejnovější verzí Android TV 11

LED televize TCL 40S6200 je vybavena systémem Android TV 11, který vám dopřeje opravdu obrovské možnosti. Najdete v něm nejen integrovaný Google Assistant, ale například i vestavěnou funkci Chromecast pro sdílení a zrcadlení z mobilních zařízení. Díky aplikaci pro mobilní telefony TCL Home a MagiConnect pak získáte další široké možnosti sdílení, zrcadlení ovládání a zapojení TV do chytré domácnosti. V obchodě Play můžete rovněž stáhnout nepřeberné množství aplikací pro sledování obsahu, her nebo různých nástrojů jako mohou být šikovné multimediální přehrávače pro bezkonkurenční přehrávání z USB či síťových úložišť, a v případě, že máte k dispozici soubory apk, lze je taktéž instalovat přímo do TCL 40S6200.

LED TV TCL 40S6200

Google Assistant* opravdu chytrý pomocník

Pokud jste si vždycky přáli, aby vaše televize uměla mluvit, s LED televizi TCL 40S6200 nastala ta správná chvíle. Google Assistant vám zodpoví nejen vaše otázky, ale pomůže řídit i chytrou domácnost, nebo se ho zeptejte, jaké bude zítra počasí či jaká je nejznámější sopka světa. Dokonce v češtině či slovenštině můžete vyhledávat oblíbená videa na Youtube, což je nejen velmi snadné a rychlé, ale i komfortní. A jestliže si v neděli chcete přispat a máte předškolní děti, mohou si snadno a rychle vyhledat svou oblíbenou pohádku, aniž by uměly číst nebo psát. Stačí říct například “Rákosníček” a TV už sama vyhledá a zobrazí výsledky vyhledávání z YouTube.
Pro plné využití Google Assistenta v TV TLC 40S6200 doporučujeme dokoupit chytrý Bluetooth ovladač RC802V, jenž disponuje vestavěným mikrofonem, přičemž hlasové povely využijete i s aplikací MagiConnect v mobilních zařízeních se systémy Android či iOS.

* Google Assistant vyžaduje připojení k internetu a v určitých zemích a jazycích není k dispozici, přičemž na připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.

LED TV TCL 40S6200
LED TV TCL 40S6200

Obchod Google Play, bav se a hrej

V obchodě Google Play, jenž je oficiálním zdrojem i pro Android televizory, určitě naleznete aplikace, která se vám bude líbit, ať už se zajímáte o streamování obsahu nebo o nejnovější hry. Lze z něj však stáhnout i různé apky, které můžete potřebovat jak pro přehrávání svých multimédií, tak třeba i pro práci.

LED TV TCL 40S6200

YOUTUBE i NETFLIX v HDR kvalitě

Chytrá televize TCL 40S6200 nabízí nejnovější verzi systému Android TV 11, přičemž nově můžete svá oblíbená videa na YouTube vyhledávat hlasem česky nebo slovensky. Také Netflix si díky své strategii podmanil trh, přičemž nabízí nejen obrovské množství obsahu, ale klade důraz i na vysokou kvalitu. Proto nyní můžete filmy, seriály či dokumenty jak z Youtube, tak z Netflixu sledovat ve špičkové HDR kvalitě, která zajistí živý obraz plný detailů.

LED TV TCL 40S6200

Multisound – zvuk souběžně z televize i ze sluchátek

Model TCL 40S6200 nabízí nejnovější verzi systému Android TV 11, přičemž i díky němu můžete svá oblíbená videa na YouTube vyhledávat hlasem česky nebo slovensky. Také Netflix se stal fenoménem dnešní doby a každý si na něm zcela jistě najde zajímavý obsah ať už z filmového, seriálového či dokumentárního soudku. Soustředí se nejen na kvantitu, ale i na kvalitu, a proto spoustu obsahu jak z Youtube, tak z Netflixu sledujte v HDR kvalitě, která zajistí úžasnou úroveň detailů ve všech typech scén.

LED TV TCL 40S6200

Elegance bez rámečku

Full HD LED TV TCL 40S6200 je designován v prvotřídním bezrámečkovém provedení. Váš televizor se tak stane ozdobou každého interiéru, protože téměř neviditelné zpracování podtrhává luxusní vzhled a zároveň zvyšuje kompletní odolnost přístroje.

LED TV TCL 40S6200