Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

TCL 32S6200

Zatím nehodnoceno

LED SMART TV, 80cm (32"), HD Ready, HDR10, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDMI, USB, LAN, WIFI, Bluetooth, DLNA, O2TV, Netflix, Youtube, HBO GO, Voyo, Apple TV, Skylink Live TV, Lepší.TV, EPG, teletextCelý popis

LED TV TCL 32S6200
LED TV TCL 32S6200

Detailní a ostrý obraz s HD Ready a HDR

LED HD Android TV TCL 32S6200 přichází s HD Ready rozlišením (1 366 × 768 pixelů), které představuje vyšší úroveň detailů než u běžného HDTV standardu, v kombinaci s technologií HDR, které pracuje s opravdu vysokým kontrastem, jasem i barvami. Ve vašich oblíbených pořadech pak jsou světlé i tmavé scény opravdu dobře prokresleny a obraz je plný detailů, což z vašeho obývacího pokoje vytváří skutečně reálný svět.

LED TV TCL 32S6200

Kontrast, detaily a hloubka obrazu s Micro Dimming

Součástí televizoru TCL 32S6200 je i technologie Micro Dimming, jež zajišťuje optimalizaci kontrastu v různých částech obrazu. To znamená, že obraz je rozdělený do mnoha samostatných zón, ve kterých je kontrast a jas optimalizován tak, aby černá zůstávala černou, ale zároveň aby jas byl adresován více do míst, kde je ho skutečně potřeba, čímž vynikne hloubka i detaily. To vše jde dokonale ruku v ruce s VA panelem s Direct LED podsvícením, který je u modelu TCL 32S6200 použit pro zajištění hluboké černé, vysokého kontrastu a rovnoměrnějšího podsvícení.

LED TV TCL 32S6200

Dolby Audio pro kvalitní a dynamický zvuk

Pokud jste milovníky čistého, prostorového zvuku, model TCL 32S6200 vám přináší Dolby Audio podobně jako v kině. Vychutnejte si své oblíbené filmy, seriály, online videa a televizní pořady v prvotřídní zvukové kvalitě.

Systém nabitý aplikacemi i funkcemi s nejnovější verzí Android TV 11

LED televize TCL 32S6200 je vybavena systémem Android TV 11, který vám dopřeje opravdu obrovské možnosti. Najdete v něm nejen integrovaný Google Assistant, ale například i vestavěnou funkci Chromecast pro sdílení a zrcadlení z mobilních zařízení. Díky aplikaci pro mobilní telefony TCL Home a MagiConnect pak získáte další široké možnosti sdílení, zrcadlení ovládání a zapojení TV do chytré domácnosti. V obchodě Play můžete rovněž stáhnout nepřeberné množství aplikací pro sledování obsahu, her nebo různých nástrojů jako mohou být šikovné multimediální přehrávače pro bezkonkurenční přehrávání z USB či síťových úložišť, a v případě, že máte k dispozici soubory apk, lze je taktéž instalovat přímo do TCL 32S6200.

LED TV TCL 32S6200

Google Assistant* opravdu chytrý pomocník

Pokud jste si vždycky přáli, aby vaše televize uměla mluvit, s LED televizi TCL 32S6200 nastala ta správná chvíle. Google Assistant vám zodpoví nejen vaše otázky, ale pomůže řídit i chytrou domácnost, nebo se ho zeptejte, jaké bude zítra počasí či jaká je nejznámější sopka světa. Dokonce v češtině či slovenštině můžete vyhledávat oblíbená videa na Youtube, což je nejen velmi snadné a rychlé, ale i komfortní. A jestliže si v neděli chcete přispat a máte předškolní děti, mohou si snadno a rychle vyhledat svou oblíbenou pohádku, aniž by uměly číst nebo psát. Stačí říct například “Rákosníček” a TV už sama vyhledá a zobrazí výsledky vyhledávání z YouTube.
Pro plné využití Google Assistenta v TV TLC 32S6200 doporučujeme dokoupit chytrý Bluetooth ovladač RC802V, jenž disponuje vestavěným mikrofonem, přičemž hlasové povely využijete i s aplikací MagiConnect v mobilních zařízeních se systémy Android či iOS.

* Google Assistant vyžaduje připojení k internetu a v určitých zemích a jazycích není k dispozici, přičemž na připojení se mohou vztahovat poplatky za data. Dostupnost a výkon některých funkcí a služeb jsou závislé na službě, zařízení a síti a nemusí být dostupné ve všech oblastech.

LED TV TCL 32S6200
LED TV TCL 32S6200

Obchod Google Play, bav se a hrej

V obchodě Google Play, jenž je oficiálním zdrojem i pro Android televizory, určitě naleznete aplikace, která se vám bude líbit, ať už se zajímáte o streamování obsahu nebo o nejnovější hry. Lze z něj však stáhnout i různé apky, které můžete potřebovat jak pro přehrávání svých multimédií, tak třeba i pro práci.

LED TV TCL 32S6200

Multisound – zvuk souběžně z televize i ze sluchátek

Model TCL 32S6200 nabízí nejnovější verzi systému Android TV 11, přičemž i díky němu můžete svá oblíbená videa na YouTube vyhledávat hlasem česky nebo slovensky. Také Netflix se stal fenoménem dnešní doby a každý si na něm zcela jistě najde zajímavý obsah ať už z filmového, seriálového či dokumentárního soudku. Soustředí se nejen na kvantitu, ale i na kvalitu, a proto spoustu obsahu jak z Youtube, tak z Netflixu sledujte v HDR kvalitě, která zajistí úžasnou úroveň detailů ve všech typech scén.

LED TV TCL 32S6200

Elegance bez rámečku

HD LED TV TCL 32S6200 je designován v prvotřídním bezrámečkovém provedení. Váš televizor se tak stane ozdobou každého interiéru, protože téměř neviditelné zpracování podtrhává luxusní vzhled a zároveň zvyšuje kompletní odolnost přístroje.

LED TV TCL 32S6200