Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sodastream Spirit Black

Balení výrobníku SodaStream Spirit Black obsahuje: výrobník Spirit Black, bombičku s potravinářským CO2 plynem, plastovou lahev FuseCelý popis

Tři kroky k perlivé vodě

Bombička

Vložit láhev

A nalít

01

Výrobník sody SODASTREAM Spirit Black

  • domácí výrobník perlivých nápojů
  • jednoduchá obsluha  
  • tlaku odolná lahev s objemem 1 l
  • automatické uchycení lahve
  • až 80 l nápoje z jedné bombičky CO2
  • šetrný k životnímu prostředí
02

Praktický výrobník sody do každé kuchyně

Výrobník sody SODASTREAM Spirit Black je výborným doplňkem do každé domácnosti. Díky svému vkusnému designu a bez potřeby elektrické energie si snadno najde místo ve vaší kuchyni. Vyniká zejména svojí jednoduchostí na obsluhu, kterou zvládne opravdu každý člen vaší rodiny.

03

Každý si udělá tu svoji chuť

Obsluha výrobníku sody SODASTREAM Spirit Black je skutečně jednoduchá a zábavná. Stačí natočit vodu, zasunout láhev a stlačit tlačítko. Pokud chceme bublinek více, podržíme tlačítko déle. Pokud chceme bublinek méně, podržíme tlačítko krátce. Díky tomu si vytvoříte svoji vlastní domácí perlivou vodu podle vlastní chuti.

04

Setří naši planetu

Vzhledem k tom, že si můžete vytvořit váš perlivý nápoj v pohodlí domova, automaticky vám odpadá nákup balených sycených vod, které byste museli pracně nosit domu. Z jedné bombičky potravinářského CO2 plynu dokážete vyrobit až 80 l domácí perlivé vody. Tlaku odolná lahev o objemu 1 l je vyrobená z plastu pro potravinářské účely. Je zcela bezpečná a opakovatelně použitelná. Pokud vašemu výrobníku SODASTREAM Spirit Black bombička dojde, dá je jednoduše vyměnit u vašeho prodejce.

05

Pořád tomu něco chybí?

Výrobník sody SODASTREAM Spirit Black vždy zaručí, že si uděláte skvělý perlivý nápoj. Pokud chcete celé dílo posunout ještě dál a potěšit své chuťové pohárky, SODASTREAM nabízívelké množství příchutí, na které si jenom vzpomenete. Jahoda, malina, jablko, mango, cola… Stejně tak můžete pořídit další lahve typu FUSE. K dispozici je velká nabídka lahví v různých barevných variacích s originálními motivy. Každý člen vaší rodiny tak může mít svojí originální lahev, kterou si může nosit do školy, práce nebo na rodinné výlety. Podpoříte tak svůj pravidelný pitný režim.

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.