Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sodastream Jet Temný kámen

Balení výrobníku SodaStream Jet Temný kámen obsahuje: výrobník Jet TEMNÝ KÁMEN, bombičku s potravinářským CO2 plynem, plastovou lahev JetCelý popis

Tři kroky k perlivé vodě

Bombička

Vložit láhev

A nalít

42003197

Výrobník sody SODASTREAM Jet TEMNÝ KÁMEN

  • domácí výrobník perlivých nápojů
  • jednoduchá obsluha  
  • tlaku odolná lahev s objemem 1 l
  • až 80 l nápoje z jedné bombičky CO2
  • šetrný k životnímu prostředí
02

Praktický výrobník sody do každé kuchyně

Výrobník sody SODASTREAM Jet TEMNÝ KÁMEN je výborným doplňkem do každé domácnosti. Díky svému vkusnému designu a bez potřeby elektrické energie si snadno najde místo ve vaší kuchyni. Vyniká zejména svojí jednoduchostí na obsluhu, kterou zvládne opravdu každý člen vaší rodiny.

03

Každý si přijde na své

Obsluha výrobníku sody SODASTREAM Jet TEMNÝ KÁMEN je skutečně jednoduchá a zábavná. Stačí natočit vodu, zašroubovat lahev a stlačit tlačítko. Pokud chceme bublinek více, podržíme tlačítko déle. Pokud chceme bublinek méně, podržíme tlačítko krátce. Díky tomu si vytvoříte svoji vlastní domácí perlivou vodu zcela dle libosti.

04

Setří naši planetu

Vzhledem k tomu, že si můžete vytvořit váš perlivý nápoj v pohodlí domova, automaticky vám odpadá nákup balených sycených vod, které byste museli pracně nosit domů. Z jedné bombičky potravinářského CO2 plynu dokážete vyrobit až 80 l domácí perlivé vody. Tlaku odolná lahev o objemu 1 l je vyrobená z plastu pro potravinářské účely. Je zcela bezpečná a opakovatelně použitelná. Pokud vašemu výrobníku SODASTREAM Jet TEMNÝ KÁMEN bombička dojde, dá je jednoduše vyměnit u vašeho prodejce.

05

Pořád tomu něco chybí?

Výrobník sody SODASTREAM Jet TEMNÝ KÁMEN vždy zaručí, že si uděláte skvělý perlivý nápoj. Pokud chcete celé dílo posunout ještě dál a potěšit své chuťové pohárky, SODASTREAM nabízívelké množství příchutí, na které si jenom vzpomenete. Jahoda, malina, jablko, mango, cola… Stejně tak můžete pořídit další lahve pro sérii Jet. K dispozici je velká nabídka lahví v různých barevných variacích s originálními motivy. Každý člen vaší rodiny tak může mít svojí originální lahev, kterou si může nosit do školy, práce nebo na rodinné výlety. Podpoříte tak svůj pravidelný pitný režim.

 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.