Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SXP 040 WH

Zatím nehodnoceno

LCD zápisník se stylusem, velikost displeje: 14", rozměry: 325x235x8mm, baterie: CR 2025, materiál: ABS, pero je součástí baleníCelý popis

Digitální zápisník Sencor SXP 040 WH

Digitální zápisník Sencor SXP 040 WH

  • 14" LCD citlivý na přítlak
  • lehká a odolná konstrukce
  • vhodný pro pořizování poznámek či skic
  • mazání jedním stiskem
  • ovládání stylusem
Digitální zápisník Sencor SXP 040 WH

Konec plýtvání papírů

Potřebujete si zapsat myšlenku, vytvořit nákupní seznam nebo si zkrátit chvilky skicováním vašeho okolí? S digitálním zápisníkem Sencor SXP 040 už nemusíte v batohu či kabele nosit skicák nebo poznámkový blok. Díky praktickému stylusu, který najdete zasunutý vně těla tabletu, napíšete poznámky během pár sekund. Navíc 14″ LCD displej je citlivý na tlak, což umožňuje jednoduché šrafování, a při vyvinutí většího tlaku na stylus bude čára tlustší a intenzivnější. Pokud se něco nepovede, vše můžete smazat pouhým stiskem tlačítka na boku tabletu. Napájení zápisníku zajišťuje CR2025 baterie, která zvládne bezmála až 10 000 stisknutí.

LCD zápisník se stylusem Digitální LCD zápisník, který poslouží jako tvá druhá hlava. Takový je tablet Sencor. Potřebuješ si rychle napsat nákupní seznam nebo To-Do list? Díky stylusu, který je součástí balení si nakreslíš, napíšeš, načrtneš jakékoliv důležité poznatky během pár sekund. Stylus pak jednoduše zasuneš do zdířky přímo v těle tabletu. Displej citlivý na tlak Displej tabletu je nejenom vysoce kvalitní, ale i odolný. Povrch je navíc citlivý na tlak, takže při přitlačení stylusu se přenese zvýšený tlak ve formě tlustší čáry. Můžeš si tak velmi jednoduše šrafovat, podtrhávat či zvýrazňovat stejně přirozeně jako na papíře. A když se něco nepovede, nevadí. Vše smažeš stisknutím jednoho tlačítka na boku tabletu. Tenký design a dlouhá výdrž Tenké tělo jako u běžného sešitu, a přitom na tomto tabletu propíšeš mnohonásobně více stran nežli na běžném papírovém. Ve štíhlém, a zároveň lehkém těle se ukrývá již vše potřebné. K napájení pak postačí běžná baterie CR2025, se kterou vydrží tablet Sencor opravdu dlouhou dobu. Případná výměna je snadná, a zvládneš ji během chvilky.