Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SXP 030 WH

Zatím nehodnoceno

LCD zápisník se stylusem, velikost displeje: 10", rozměr: 255,6x166x9,5mm, materiál: ABS, baterie: CR 2025, pero je součástí balení.Celý popis

01

Digitální zápisník SENCOR SXP 030 WH

  • 10" přehledný displej
  • stylus k unikátnímu uzpůsobení poznámek
  • snadné napájení
02

Atraktivní digitální zápisník SENCOR SXP 030 WH

S digitálním zápisníkem SENCOR SXP 030 WH si jednoduše poznamenáte a vytvoříte vše potřebné, od důležitých plánů, až po nákupy. Díky 10" displeji budete mít veškeré poznámky přehledně k dispozici a s pomocí ergonomického stylusu, jenž je obsažený v balení, s nimi lze tvořit hotová kouzla dle vašich představ. Stylově šrafujte, zvýrazňujte, podtrhávejte a kreslete to nejdůležitější. SENCOR SXP 030 WH se díky svému uzpůsobení a jednoduchému uživatelskému rozhraní stane nejlepším společníkem pro vaše plány.

05

Odolný, lehký, spolehlivý

Zásluhou tenkého a lehkého těla se SENCOR SXP 030 WH rovněž stává elegantně skladným, díky čemuž jej můžete pohodlně užívat klidně i na cestách. Jeho pohledný šedý design zároveň dokonale doplní váš styl. Napájení hravě zvládnete prostřednictvím knoflíkové baterie CR2025, s jejíž pomocí zůstane zápisník nabitý dostatečně dlouhou dobu pro zaznamenání všech potřebných věcí. SENCOR SXP 030 WH vám tak s vašimi plány pomůže kreativně i prakticky.

LCD zápisník se stylusem Digitální LCD zápisník, který poslouží jako tvá druhá hlava. Takový je tablet Sencor. Potřebuješ si rychle napsat nákupní seznam nebo To-Do list? Díky stylusu, který je součástí balení si nakreslíš, napíšeš, načrtneš jakékoliv důležité poznatky během pár sekund. Stylus pak jednoduše zasuneš do zdířky přímo v těle tabletu. Displej citlivý na tlak Displej tabletu je nejenom vysoce kvalitní, ale i odolný. Povrch je navíc citlivý na tlak, takže při přitlačení stylusu se přenese zvýšený tlak ve formě tlustší čáry. Můžeš si tak velmi jednoduše šrafovat, podtrhávat či zvýrazňovat stejně přirozeně jako na papíře. A když se něco nepovede, nevadí. Vše smažeš stisknutím jednoho tlačítka na boku tabletu. Tenký design a dlouhá výdrž Tenké tělo jako u běžného sešitu, a přitom na tomto tabletu propíšeš mnohonásobně více stran nežli na běžném papírovém. Ve štíhlém, a zároveň lehkém těle se ukrývá již vše potřebné. K napájení pak postačí běžná baterie CR2025, se kterou vydrží tablet Sencor opravdu dlouhou dobu. Případná výměna je snadná, a zvládneš ji během chvilky.