Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Sencor SVC 0825WH

Tyčový vysavač, 380 W, doba nabíjení 4 hodiny, doba provozu až 50 minut se dvěma bateriemi ( 2 x 25 minut), cyklónový filtrační systém HEPA, LED indikátor stavu nabití baterieCelý popis

Hlídat změny u produktu
Sencor SVC 0825WH

Sencor SVC 0825WH

Sencor garance vrácení peněz
Sencor 10 let záruka na motor po registraci
Sencor 2 roky záruka na baterie bez registrace
Sencor Care
SENCOR SVC 0825WH

Tyčový vysavač 4v1 s mopem SENCOR SVC 0825WH

 • 6letá záruka na motor
 • bohaté příslušenství
 • čisticí systém all-in-one (vše v jednom)
 • vysoce výkonný digitální motor
 • Ergo Flex s odnímatelnou ruční jednotkou
 • sací jednotka AQUA8 pro mokré vysávání
 • důkladné čištění tvrdých podlah
 • doba provozu až 50 minut se dvěma bateriemi (2× 25 min)
 • cyklónový filtrační systém HEPA
 • snadné manévrování kolem nábytku díky hubici otočné o 180°
SENCOR SVC 0825WH

Tyčový vysavač Sencor SVC 0825WH ALL-IN-ONE

Tento čisticí systém typu all-in-one (vše v jednom) je poháněný extra silným, nejmodernějším digitálním BLDC motorem o výkonu 380 W. Jde o sadu dvou vysavačů, které doplňuje početné příslušenství. Akumulátorový vysavač Sencor SVC 0825WH obsahuje všestranný tyčový vysavač ERGO FLEX s nejrůznějšími nástavci, jaké si jen umíte představit. Druhým je pak revoluční pomocník při mytí podlah, který obstará každodenní vytírání. Když se na podlahu rozleje polévka nebo káva, není to vůbec žádný problém. Sací jednotka AUQUA8 pro mokré vysávání si s nečistotou hravě poradí.

SENCOR SVC 0825WH

Tyčový vysavač Ergo Flex

Bezšňůrový tyčový vysavač s odnímatelnou ruční jednotkou - lehký, tichý a snadno ovladatelný vysavač nabízí rychlé a snadné řešení každodenního úklidu všech typů povrchů, včetně mokrého čištění tvrdých podlah pomocí rotačního kartáče. Extra lehká ERGO FLEX 90° skládací trubice pro jednoduché a ergonomické vysávání pod nízkým nábytkem. Další možností použití je odnímatelná ruční jednotka pro pohodlné odstraňování nečistot a prachu z nábytku, stolů nebo čištění automobilů.

SENCOR SVC 0825WH

Prach ani chlupy nemají šanci

Tyčový vysavač 4v1 SENCOR SVC 0825WH disponuje hubicí s LED osvětlením. Snadno odhalí i ten nejjemnější prach a zjednodušuje vysávání tmavších míst. Odnímatelná ruční jednotka s motorizovaným kartáčem CAT&DOG MINI je dokonalým pomocníkem při odstraňování chlupů a důkladném čištění čalouněného nábytku či autosedaček. Rotační kartáč s nezávislým motorem zajišťuje vynikající výsledky na všech površích a zlepšuje vysávání nečistot z koberců.

SENCOR SVC 0825WH

Jednotka AQUA8 pro mokré vysávání

AQUA 8 je praktický multifunkční vysavač pro mokré vysávání a důkladné čištění tvrdých podlah. Vytírací válec se průběžně navlhčuje z nádoby na čistou vodu či z roztoku s detergentem na vytírání podlah; nečistoty se vysávají do nádoby na vodu použitou. Samočisticí motorizovaný rotační kartáč AQUA8 vyčistí tvrdé podlahy a osvěží koberce mechanickou silou 3 000 ot./min. 2nádobový čisticí systém - čistá voda v nádobě o objemu 0,4 l a použitá voda nebo tekuté nečistoty v druhé 0,4 l nádobě.

SENCOR SVC 0825WH

Všestranný kartáčový nástavec

Multi-úhlový kartáčový nástavec výrazně usnadní úklid ve výškách. Je skvělý pro čištění stropních větráků, osvětlení a odstraňování prachu z vrchní části nábytku. Výhodou všestranného vysavače SENCOR SVC O825 WH je také dlouhá ohebná štěrbinová hubice, se kterou dosáhnete kamkoliv. Za topení nebo přímo pod sedadlo auta. Žádné místo před ní neunikne.

SENCOR SVC 0825WH

Motorizovaný mini kartáč CAT&DOG

Odnímatelná ruční jednotka s CAT&DOG mini kartáčem je dokonalým pomocníkem při odstraňování chlupů a důkladném čištění čalouněného nábytku nebo autosedaček. Oceníte také měkký kartáč (na vysávání například polic ve skříni) a kloubovou spojku do špatně přístupných míst.

SENCOR SVC 0825WH

Nabíjecí základna s druhou baterií

V praktické základně se přehledně ukládá veškeré příslušenství, zatímco se nabíjí druhá baterie. Samozřejmostí je i možnost zavěšení tyčového vysavače na zeď. Oceníte také exkluzivní záruku 6 let na motor.


 

SENCOR SVC 0825WH
SENCOR SVC 0825WH
SENCOR SVC 0825WH

 


ALL-IN-ONE

Čisticí systém SENCOR SVC 0825WH typu all-in-one (vše v jednom) je poháněn extra silným, nejmodernějším digitálním BLDC motorem o výkonu 380 W. Jde o sadu dvou vysavačů, které doplňuje početné příslušenství.
Prvním přístrojem je všestranný tyčový vysavač ERGO FLEX s nejrůznějšími nástavci, jaké si jen umíte představit.
Druhý je pak revolučním pomocníkem při mytí podlah, se kterým obstaráte každodenní vytírání. Když na zem rozlijete polévku nebo kávu, není to vůbec žádný problém. Se systémem AQUA8 nepořádek jednoduše vysajete a je uklizeno.
Majitelé domácích mazlíčků jistě ocení motorizovaný kartáč na ruční jednotku Cat&Dog Mini, který si hravě poradí s chlupy na čalouněném nábytku. Vysavač nabízí perfektní ovladatelnost a manévrovatelnost díky 180° otočné hlavici, nízké hmotnosti i lehké trubici.

 

SPOLEČNÉ VLASTNOSTI

 

 • Čisticí systém all-in-one s vysoce výkonným digitálním motorem s dlouhou životností a výkonem 380 W.
 • Tyčový vysavač Ergo Flex s odnímatelnou ruční jednotkou.
 • Sací jednotka AQUA8 pro mokré vysávání a důkladné čištění tvrdých podlah.
 • Dva velmi výkonné 25,2 V Li-Ion akumulátory s krátkou dobou nabíjení a dlouhou dobou provozu:
  • doba nabíjení 4 hodiny,
  • doba provozu až 50 minut se dvěma bateriemi (2 x 25 minut).
 • Cyklónový filtrační systém HEPA.
 • Nabíjecí základna pro praktické uložení vysavače je vybavena integrovaným držákem příslušenství a nabíječkou druhé baterie.
 • Vynikající kontrola a snadné manévrování kolem nábytku díky hubici otočné o 180° a nízké hmotnosti vysavače.
 • Dvourychlostní provoz: vysoký výkon, prodloužená doba vysávání.
 • Ergonomická rukojeť.
 • LED indikátor stavu nabití baterie.

 

Tyčový vysavač Ergo Flex

 

 • Bezšňůrový tyčový vysavač s odnímatelnou ruční jednotkou.
 • Lehký, tichý a snadno ovladatelný vysavač nabízí rychlé a snadné řešení každodenního úklidu všech typů povrchů včetně mokrého čištění tvrdých podlah pomocí rotačního kartáče.
 • Extra lehká ERGO FLEX 90° skládací trubice pro jednoduché a ergonomické vysávání pod nízkým nábytkem.
 • Odnímatelná ruční jednotka pro pohodlné odstraňování nečistot a prachu z nábytku, stolů nebo čištění automobilů.
 • Rotační kartáč s nezávislým motorem zajišťuje vynikající výsledky na každém typu podlah a zlepšuje vysávání nečistot z koberců.
 • Hubice s LED osvětlením snadno odhalí i ten nejjemnější prach a zjednodušuje vysávání tmavších míst.
 • Odnímatelná ruční jednotka s motorizovaným kartáčem CAT&DOG MINI je dokonalým pomocníkem při odstraňování chlupů a důkladném čištění čalouněného nábytku nebo autosedaček.

 

Jednotka AQUA8 pro mokré vysávání

 

AQUA8 je praktický multifunkční vysavač pro mokré vysávání a důkladné čištění tvrdých podlah.
Vytírací válec se průběžně navlhčuje z nádoby na čistou vodu či roztok s detergentem na vytírání podlah, zatímco nečistoty se vysávají do nádoby na vodu použitou.

 • Samočisticí motorizovaný rotační kartáč AQUA8 vyčistí tvrdé podlahy a osvěží koberce mechanickou silou 3 000 ot/min.
 • 2nádobový čisticí systém (čistá voda v nádobě o objemu 0,4 l a použitá voda nebo tekuté nečistoty v druhé nádobě 0,4 litrů).

 

PŘÍSLUŠENSTVÍ

 

 1. MOTORIZOVANÝ ROTAČNÍ KARTÁČ CAT&DOG MINI
 2. KOMBINOVANÝ KARTÁČ NA ČALOUNĚNÍ A VYSÁVÁNÍ PRACHU
 3. ŠTĚRBINOVÁ HUBICE
 4. JEMNÝ KARTÁČ NA VYSÁVÁNÍ PRACHU A ÚKLID V POLICÍCH
 5. MNOHAÚHLOVÝ KARTÁČOVÝ NÁSTAVEC
 6. FLEXIBILNÍ HADICE
 7. DLOUHÁ OHEBNÁ ŠTĚRBINOVÁ HUBICE

MOTORIZOVANÝ KARTÁČ S LED OSVĚTLENÍM

Motorizovaný rotační kartáč perfektně uklidí každý povrch, precizně vysává koberce a velmi snadno se ovládá.

INOVATIVNÍ DIGITÁLNÍ BLDC MOTOR 380 V

Vysoká výkonnost a silné sání díky 80 000 ot/min.
Méně rotačních součástek prodlužuje životnost motoru.

ERGO FLEX

S extra lehkou skládací trubicí ERGO FLEX 90° už nebude žádné místo špatně přístupné. Velmi snadno se dostanete i pod nejnižší nábytek.

INTEGROVANÉ BODOVÉ LED OSVĚTLENÍ

Díky LED osvětlení už žádnou nečistotu nepřehlédnete, motorizovaný rotační kartáč se postará o skvělý úklid na jakémkoliv povrchu.

FLEXIBILNÍ HUBICE

Díky dlouhé ohebné štěrbinové hubici dosáhnete kamkoli - za topení nebo přímo pod sedadlo auta. Žádné místo před ní neunikne.

MULTI-ÚHLOVÝ KARTÁČOVÝ NÁSTAVEC

Multi-úhlový kartáčový nástavec výrazně usnadní úklid ve výškách. Je skvělý pro čištění stropních větráků, osvětlení a odstraňování prachu z vrchní části nábytku.

NABÍJECÍ ZÁKLADNA S DRUHOU BATERIÍ

V praktické základně se přehledně ukládá příslušenství, zatímco se nabíjí druhá baterie.

MINI MOTORIZOVANÝ KARTÁČ CAT&DOG

Odnímatelná ruční jednotka s CAT&DOG mini kartáčem je dokonalým pomocníkem při odstraňování chlupů a důkladném čištění čalouněného nábytku nebo autosedaček.

WET&DRY JEDNOTKA AQUA8

AQUA8 pohodlný 2nádobový systémem. Vytírací prvky se průběžně navlhčují z nádoby na čistou vodu, zatímco nečistoty zůstávají v nádobě na vodu použitou. Samočisticí rotační kartáč uklidí tvrdé podlahy a osvěží koberce při rychlosti 3 000 ot/min.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.