- 12 topných článků
- LED displej
- výkon 2 500 W
- 3 výkonnostní stupně
- nastavitelné rozmezí teploty 5 až 35 °C
- režim ECO
- bezúdržbový provoz
- dálkové ovládání
Produkt již není v prodeji.
Vybrat alternativu

Olejový radiátor SENCOR SOH 8112WH

Olejový radiátor Sencor SOH 8112WH
Vytápění nebylo nikdy snadnější. Olejový radiátor Sencor SOH 8112WH vytopí jakoukoliv místnost. Skvěle se hodí na chatu i do kanceláře. Stačí jej jen připojit k síti a během chvíle topíte. Nastavit si můžete 3 výkonnostní stupně a navolit teplotu v rozmezí 5 až 35 °C. Díky pojezdovým kolečkům lze radiátor velmi snadno přemisťovat. Je také vhodný pro umístění do ložnic díky velmi tichému nerušivému chodu. Navíc je obohacen o LED displej pro snadnou orientaci v nastavení, ale i dálkovým ovládáním.

Nová vylepšená konstrukce
Nový tvar 12 topných článků zvyšuje účinnost ohřevu o neuvěřitelných 27 %. Patentovaná konstrukce oddělených konců článků navíc zabraňuje přehřátí. Olejový radiátor je maximálně bezpečný a automaticky se v případě přehřátí vypne.

Individuální nastavení
Na výběr máte dispozici 3 úrovně nastavení výkonu 1 000/1 500/2 500 W a plynule regulovatelný termostat v rozmezí teplot 5 až 35 °C. Provoz olejového radiátoru signalizuje světelná kontrolka. Můžete také využít praktický režim ECO, můžete si na něm také automaticky nastavit zapnutí či vypnutí. Navíc jej lze pohodlně ovládat třeba z gauče pomocí dálkového ovladače.
| Typ přístroje | Olejový radiátor |
|---|
| Připevnění na stěnu | Ne |
|---|---|
| Stupně nastavení | 3 |
| Termostat | Ano |
|---|---|
| Ventilátor | Ne |
| Indikace převrhnutí | Ne |
|---|
| Maximální příkon | 2500 W |
|---|
| Rozměry (mm) | 670x618x243 mm |
|---|---|
| Výška | 67,00 cm |
| Šířka | 61,80 cm |
| Hloubka | 24,30 cm |
| Hmotnost | 16,8 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.