- objem: 20 l
- mikrovlnný výkon: 700 W
- mikrovlnný ohřev pro jednoduché a rychlé ohřátí i vaření
- snadné ovládání pomocí dvou ovládacích knoflíků
- gril
- 5 úrovní výkonu
- velký vnitřní prostor pro misky až do 25,5 cm
- funkce rychlého a hygienického rozmrazení
- 35minutový časovač
- zvukový signál označující ukončení programu
- dvířka s integrovanou rukojetí
Varianty produktu
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování
Elegantní a výkonná mikrovlnná trouba Sencor SMW 4220WH
Volně stojící 700W mikrovlnná trouba Sencor SMW 4220WH se postará o pohodlné ohřátí i vaření jídla. Díky elegantnímu bílému designu skvěle zapadne do vaší domácnosti. Zařízení je opatřeno jednoduchým manuálním ovládáním pomocí dvou otočných knoflíků. Objem v podobě 20 l a velký vnitřní prostor pro misky až do 25,5 cm vyhoví potřebám celé rodiny. Využívat můžete 5 úrovní výkonu, funkci grilu pro přípravu chutného kuřete, praktický 35minutový časovač, nebo režim pro rychlé a hygienické rozmrazování. O bezproblémové čištění se postará enamel povrch uvnitř trouby.

Základní vlastnosti:

Skvělý výkon a dostatečný prostor
Díky mikrovlnné troubě o výkonu 700 W je ohřátí i vaření jídla snadnou záležitostí. Při přípravě masa nebo zeleniny oceníte oblíbenou funkci v podobě grilu. Spolehnout se můžete na snadnou manuální obsluhu pomocí dvou otočných knoflíků. Vnitřní objem v podobě 20 l a prostor pro misky až do 25,5 cm vyhoví potřebám celé rodiny.

Nabitá funkcemi
K dispozici je 5 úrovní výkonu, kdy můžete rovněž využívat praktickou funkci rychlého a hygienického rozmrazování potravin. Používání mikrovlnky usnadňuje i 35minutový časovač a zvukový signál oznamující ukončení programu.

Bezproblémová údržba
Mikrovlnná trouba je uvnitř opatřena enamel povrchem, který zajišťuje snadné a rychlé čištění.
| Typ přístroje | Mikrovlnná trouba |
|---|---|
| Typ mikrovlnky | S grilem |
| Výkon mikrovlny | 700 W |
|---|---|
| Výkon grilu | 1000 W |
| Retro | Ne |
|---|---|
| Otevírání dvířek | Levé |
| Ovládání | Mechanické |
| Průměr talíře | 25,5 cm |
| Možnost vestavby | Ne |
| Možnost umístění | Volně stojící |
| Displej | Ne |
|---|
| Gril | Ano |
|---|---|
| Horký vzduch | Ne |
| Vhodné do kuchyně IKEA METOD | Ne |
| Otočný talíř | Ano |
| Vnitřní povrch | Smalt |
|---|
| Objem | 20,00 l |
|---|---|
| Výška | 25,90 cm |
| Šířka | 44,00 cm |
| Hloubka | 36,40 cm |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| Barva | Bílá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.

