Doporučené služby
Slevový kupón

Chcete změnu? Zkuste Sencor holicí strojek SMS 5520BL
Holicí strojky a jejich král? To jsem já, Sencor holicí strojek SMS 5520BL. Jsem domácím pomocníkem pro muže, mám tichý vysokorychlostní motor a společně docílíme vzhledu jako od profesionála. Představuji především holicí strojek na vousy, ale také se hodím na úpravu koutů, kníru a menších chloupků. Pomůžu vám s dokonalou úpravou i díky břitům z nerezové oceli.

Holicí strojek vhodný k suchému holení vousů a chlupů
Patřím mezi holicí strojky vhodné pouze k suchému holení vousů, zastřihování kotlet a chloupků. Stanu se oblíbeným holicím strojkem pro muže, kteří chtějí vypadat skvěle. Během holení držte mě, holicí strojek Sencor, v pravém úhlu vůči pokožce a krouživými pohyby holte proti směru vousů. Při použití zastřihovače k úpravě kotlet, knírku či bradky držte břity opět v pravém úhlu. Jsem holicí strojek vašich snů, protože si poradím s čímkoliv a nenechám vás v tom ani během dovolené nebo ve spěchu do práce. Jako holicí strojek na vousy budu vaší pravou rukou.

Rychlé nabíjení a schopnost hlášení o stavu baterky
Proč jsem skoro profesionální holicí strojek? Protože mám v sobě tzv. Direct Drive technologii, která umožňuje můj provoz i při procesu nabíjení ze zásuvky. Je tedy možný můj bezšňůrový provoz. Jako holicí strojek 21. století od značky Sencor vám nabízím holení kdykoliv, kdekoliv a bez dlouhého čekání na 100% stav baterky. Aktuální procenta, potřebu nabití a stav bezpečnostního zámku sdělím díky LED indikátoru.

Mou součástí jsou ergonomická rukojeť a vestavěný akumulátor
Tvůrci v Sencor mi dopřáli ergonomickou rukojeť, která zabraňuje prokluzu v ruce. Jsem tak holicí strojek, jenž navíc padne do ruky každému. Patřím mezi takové holicí strojky, které jsou schopné se stoprocentně nabít za 90 minut a vydržet v provozu celou hodinu. Jsem váš parťák a spolu zvládneme všechny druhy holení a úprav. Ručím vám za to, že mě už nebudete chtít měnit.

Bezpečný a nenáročný na údržbu, to jsem já
Představuji malého domácího pomocníka, nad jehož údržbou si nemusíte lámat hlavu. Stačí mě omýt pod tekoucí vodou a na větší nečistoty použít přibalený čisticí kartáček. Sencor myslel na vše, proto mne opatřil funkcí Safety Lock - zámkem proti nechtěnému zapnutí během cestování a převozu. Vybavili mě navíc ochrannými kryty pro všechny mé břity. Stávám se tak bezpečným a na údržbu nenáročným holicím strojkem.
| Určení | Pánské |
|---|---|
| Typ přístroje | Holící strojek pánský |
| Typ strojku | Frézkový |
|---|
| Voděodolný | Ne |
|---|
| Indikátor nabíjení | Ano |
|---|---|
| Počet holících břitů/planžet | 3 |
| Typ holící hlavy | Plovoucí |
| Zastřihovač | Ano |
| Mokré holení | Ne |
|---|
| Napájení | Aku |
|---|---|
| Doba provozu (aku) | 60 min |
| Doba nabíjení | 90 min |
|---|
| Výška | 16,00 cm |
|---|---|
| Šířka | 6,10 cm |
| Hloubka | 6,40 cm |
| Hmotnost | 158 g |
| Barva | Modrá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.