Fixní nízkoprofilový TV držák, pro TV s úhlopříčkou 40" až 70", vzdálenost od zdi: 2,9 cm, maximální nosnost: 40 kg, minimální rozteč: 100 x 100 mm, maximální rozteč: 600 x 400 mm, VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400, barva černá, materiál ocel
449 Kč
371 Kč bez DPH
Fixní nízkoprofilový TV držák
Pro TV s úhlopříčkou 40" až 70"
Vzdálenost od zdi: 2,9 cm
Maximální nosnost: 40 kg
Minimální rozteč: 100 x 100 mm
Maximální rozteč: 600 x 400 mm
VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Pro TV s úhlopříčkou 40" až 70"
Vzdálenost od zdi: 2,9 cm
Maximální nosnost: 40 kg
Minimální rozteč: 100 x 100 mm
Maximální rozteč: 600 x 400 mm
VESA: 100 x 100, 200 x 100, 200 x 200, 300 x 200, 300 x 300, 400 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 300, 600 x 400
Barva: Černá
Materiál: Ocel
Obecné
| Typ přístroje | Držák TV |
|---|---|
| Uchycení TV | Závěsný |
Určení
| Určeno pro | TV |
|---|
Vlastnosti
| Způsob pohybu | Mechanický |
|---|---|
| Max. úhlopříčka | 70 " |
| Typ umístění | Nástěnný |
| Maximální nosnost | 40,0 kg |
Výbava
| Pojistka proti vysazení | Ne |
|---|---|
| Vodováha | Ne |
Vzhled a design
| Materiál | Ocel |
|---|---|
| Konstrukce | Fixní |
Rozměry a hmotnost
| VESA 800x600 | Ne |
|---|---|
| VESA 800x400 | Ne |
| VESA 75x75 | Ano |
| VESA 600x600 | Ne |
| VESA 600x300 | Ano |
| VESA 600x400 | Ano |
| VESA 600x200 | Ano |
| VESA 400x300 | Ano |
| VESA 400x200 | Ano |
| VESA 400x400 | Ano |
| VESA 300x200 | Ano |
| VESA 300x300 | Ano |
| VESA 200x200 | Ano |
| VESA 200x100 | Ano |
| VESA 1000x600 | Ne |
| VESA 100x100 | Ano |
| Min. vzdálenost od zdi | 2,9 cm |
| Min. úhlopříčka | 40 " |
| Minimální rozteč | 100 × 100 mm |
| Maximální rozteč | 600 × 400 mm |
| VESA 600x500 | Ne |
| VESA 500x600 | Ne |
| VESA 300x400 | Ano |
| VESA 200x300 | Ano |
| VESA 100x200 | Ano |
| Výška | 43,40 cm |
| Šířka | 66,00 cm |
| Hloubka | 2,90 cm |
| VESA uchycení | 600 × 300, 600 × 200, 300 × 400, 200 × 300, 100 × 200, 75 × 75, 600 × 400, 400 × 400, 400 × 200, 200 × 100, 300 × 200, 400 × 300, 300 × 300, 200 × 200, 100 × 100 |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.