Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Sencor SHA 8400WH-EUE3

Čistička vzduchu, 4stupňová filtrace, 3 rychlosti čištění, UV-C záření, příkon 55 WCelý popis

1

Čistička vzduchu Sencor SHA 8400WH-EUE3

  • čisticí výkon 178 m³/h
  • prvotřídní 4stupňová filtrace
  • výborné řešení pro alergiky a osoby s dýchacími obtížemi 
  • ionizace a další praktické funkce
  • přehledný ovládací panel a extra tichý provoz
2

Nadechněte se absolutně čistého vzduchu

Čistička vzduchu Sencor SHA 8400WH-EUE3 pracuje s pokročilou 4stupňovou filtrací a během hodiny zvládne vyčistit 178 m³ vzduchu (při rozloze prostoru do 25 m²). Stačí jediný cyklus čištění, a ihned budete okouzleni zázračnou mocí tohoto spotřebiče – i po tak krátké době pocítíte okamžitý efekt a podstatně čistší a lépe dýchatelné ovzduší. Sencor SHA 8400WH-EUE3 je první volbou do domácností všech alergiků, seniorů, osob citlivých na prašnější prostředí či vlastně kohokoliv, komu není jeho zdraví lhostejné.

3

Špičková filtrace ve 4 krocích

Filtrační systém čističky vzduchu Sencor SHA 8400WH-EUE3 sestává ze vstupního filtru, jež zastává roli ochranného prvku u hlavního HEPA filtru a stará se o jeho dlouhou životnost; z HEPA filtru 13, který byl speciálně vyrobený pro maximálně účinné zachytávání prachových mikročástic, pylu, roztočů a dalších alergenů; z uhlíkového filtru, který vždy polapí a zlikviduje molekuly tvořící zápach a toxiny; a nakonec ze speciální UV-C lampy, která prostřednictvím jedinečného UV-C záření dezinfikuje vzduch o vlnové délce 254 nm - efektu tohoto záření je hojně využíváno ve zdravotnictví, poněvadž úspěšně ničí 99,92 % mikroorganismů, jako jsou viry, plísně a bakterie.

4

Ionizace a další vlastnosti

Sencor SHA 8400WH-EUE3 disponuje také funkcí ionizace, která vzduch krásně osvěžuje a rovněž podporuje proces čištění. Možnosti UV-C záření a ionizace lze vypnout. Celé ovládání je maximálně přehledné a intuitivní – vybírat můžete ze 3 rychlostí čištění (skvělé zejména v období zvýšeného znečištění či výskytu pylu) a také pohodlně nastavit časový spínač (2, 4 nebo 8 h). Čistička vzduchu Sencor SHA 8400WH-EUE3 se může v neposlední řadě pochlubit i výjimečně tichým a úsporným provozem – pracuje při hladině 30 dB, díky čemuž si jí nevšimnete ani při relaxu či spánku.