Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Samsung UE55AU7172

Zatím nehodnoceno

4K Smart TV, úhlopříčka 55" (138 cm), rozlišení 4K (3840 x 2160), tuner (DVB T2/C/S2), kodek H.265, HbbTV 2.0, Wifi5, Bluetooth 4.2, 3x HDMI 2,1, 1x USB 2,0, 1x LAN, 1x optický výstup, 1xCI+ (1,4) Celý popis

Přivítejte 4K smart TV u vás doma

Samsung_tv

Dokonalé vyznění barevných odstínů

LED 4K ULTRA HD Smart televizor UE55AU7172 od společnosti Samsung je vybaven sofistikovanou technologií PurColor. I ty nejjemnější rozdíly barevných tónů díky ní dokonale vyniknou – a to jak tmavých, tak i světlých.

Samsung_tv

Váš oblíbený obsah ve 4K kvalitě

Díky LED 4K UHD Smart televizi SAMSUNG UE55AU7172 s technologií 4K Upscaling objevíte kouzlo špičkového rozlišení. Kromě nadstandardní 4K kvality oceníte i hloubku realistických odstínů, o kterou se postará propracovaná technologie mapování barev. Vaše nejoblíbenější filmy tak zažijete ve zcela nové kvalitě.

Samsung_tv

I dynamické záběry budou ostré

Milovníci akčních filmů i gamingu si s LED 4K ULTRA HD Smart televizorem SAMSUNG UE55AU7172 přijdou na své. Dokáže totiž i při té nejdivočejší akci vylepšovat jednotlivé snímky tak, abyste je mohli sledovat v té nejlepší možné kvalitě.

Samsung_tv

Jemný a čistý obraz ve 4K UHD

LED 4K UHD Smart televize SAMSUNG UE55AU7172 nabízí vykreslení i těch nejjemnějších nuancí a detailů, obraz ostrý jako břitva a pestrá barevnost, která potěší vaše smysly. Vychutnejte si 4× větší rozlišení 4K UHD TV oproti běžnému UHD nejen během filmových večerů, ale například i při gamingu. Před vašima očima vyvstane obraz v té nejlepší možné kvalitě.

Samsung_tv

Vysoký dynamický rozsah HDR

LED 4K UHD Smart TV SAMSUNG UE55AU7172 poskytuje vyšší škálu úrovně světla na panelu, čímž vám zajistí bohaté barvy a jemné detaily dokonce i v temných scénách. Můžete si tak bez obav pustit i hororový film – neujdou vám totiž žádné detaily ukryté pod rouškou noci.

Samsung_tv

Skvělý zvuk ze soundbaru i televizoru

Není nad to, když televizor a příslušenství dokonale spolupracují. Pokud připojíte soundbar kompatibilní s řešením Q-Symphony, mohou kromě něj nadále hrát i reproduktory samotného LED 4K UHD Smart televizoru SAMSUNG UE55AU7172. Posilují tím celkový zvukový výkon a dělají audio doprovod prostorovějším.

Samsung_tv

Kompletní balíček pro práci i pro zábavu

Kromě oddychu u oblíbeného obsahu vám LED 4K ULTRA HD Smart televize SAMSUNG UE55AU7172 nabízí také rozšířený prostor na vaši práci nebo studium. S bezdrátovým připojením jednoduše propojíte monitor s telefonem či notebookem a užijete si home office i distanční výuku na zcela nové úrovni.

Eko_obal

Představujeme ekologický obal od firmy Samsung

Vdechněte druhý život papírovému obalu televize Samsung a chraňte životní prostředí.

Připojte se k nám a snižujte množství odpadů pro čistší životní prostředí. Papírový obal ze svého nového televizoru Samsung nevyhazujte, ale vytvořte z něj praktický doplněk do domácnosti nebo hračku pro svou ratolest. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to.

Vyberte si předmět, který chcete vytvořit

Nejdříve si vyberte model televize, který jste si zakoupili nebo plánujete zakoupit, poté si vyberte předmět a pusťte se do díla. Svým originálním výtvorem přispějete k čistšímu životnímu.

Vyobrazení je pouze ilustrativní