Katalog Prodejny Přihlásit
Košík

Přihlášení


Nový účet?

  • Snadná reklamace
  • Přehled o stavu objednávek
  • Doklady na jednom místě
Registrovat se

SAMSUNG UE50TU7092

LED SMART televize, 127cm (50"), 4K UHD, kvalita obrazu HDR10+, DVB-T2/C/S2, H.265/HEVC, HDMI, USB, LAN, WIFI, DLNA, Netflix, O2, Apple TV, HBO GO, YouTube, Voyo, web prohlížeč, Skylink, T-Mobile TV, TellyCelý popis
SAMSUNG Crystal UHD Série TU7092

50" LED televize SAMSUNG Crystal UHD Série TU7092 (UE50TU7092)

  • úhlopříčka 50"
  • rozlišení 4K UHD (3 840 × 2 160)
  • Crystal Processor 4K
  • HDR (HDR10+ / HLG)
  • ALLM a Filmmaker Mode
  • operační systém Tizen
  • podpora hlasových asistentů
SAMSUNG Crystal UHD Série TU7092

Krystalický obraz z křesla režiséra

Slim TV SAMSUNG UE50TU7092 s ultratenkým rámečkem, úhlopříčkou 50“ a technologií Crystal LED zvýší váš uživatelský požitek při sledování televize díky jasnějším barvám se zachováním hloubky černé, čímž obraz vykreslí ještě dokonaleji a realističtěji oproti svým konkurentům. Zásluhou rozlišení 4K UHD (3 840 × 2 160 px) budete doslova vtaženi do děje filmu či sportovního utkání a s režimem Filmmaker Mode dokonce získáte pocit, že zrovna teď sedíte na režisérské stoličce. O dokonalý zážitek se přičiní především čip Crystal Processor 4K, jenž ovládá nejen HDR, ale i barvy a kontrast. Technologie HDR10+ a HLG k tomu navíc rozjasní nejen barvy a detaily temných scén, ale i váš úsměv.

SAMSUNG Crystal UHD Série TU7092

Dolby profesionál

Samsung u své Crystal LED série TU7092 nezapomněl ani na kvalitní zvukové vybavení, protože Dolby Digital Plus s adaptivním zvukem a podporou až do 5.1 kanálu vás vtáhne úplně stejně jako nádherný obraz. Navíc i herní zážitky mohou být dokonalé. K vítězství vám pomohou zabudované standardy ALLM (Auto Low Latency Mode) a eARC (enhanced Audio Return Channel), jež spolehlivě zamezí jakýmkoli prodlevám mezi akcí a reakcí, a obohatí i zvuk originální kvalitou pro maximální požitek.

SAMSUNG Crystal UHD Série TU7092

Práce i zábava v jednom

Také už máte plné zuby zírání na malý displej notebooku ve chvíli, kdy je dokument psaný tím nejméně čitelným písmem? I to vám pomůže vyřešit TV Samsung UE50TU7092, protože společnost ji vybavila funkcí Vzdálený přístup, která jednoduše a komfortně umožní, jen pomocí WiFi, vytvořit zrcadlový obraz své práce přímo z vašeho počítače z pohodlí gauče. Navíc Samsung Crystal UHD můžete zapojit i do své chytré domácnosti, protože je kompatibilní s hlasovými asistenty Bixby a AirPlay 2.

SAMSUNG Crystal UHD Série TU7092

Dokonale a přehledně

Přehledný operační systém Tizen pro TV, díky kterému se ovládání SAMSUNG UE50TU7092 stane radostí, se při vašem odpočinku stane nepostradatelným společníkem – je jednoduchý, přehledný a velmi rychle reaguje na všechny povely. Navíc součást balíčku jsou oblíbené streamovací služby jako je Netflix, HBO GO, O2 TV nebo Voyo, takže můžete rychle zapomenout na své starosti a užít si zasloužený odpočinek jak sami, tak se svými blízkými. Váš zážitek navíc nebudou kazit ani vykukující kabely, protože u SAMSUNG Crystal LED UE50TU7092 zůstanou schované uvnitř stojanu.

Eko_obal

Představujeme ekologický obal od firmy Samsung

Vdechněte druhý život papírovému obalu televize Samsung a chraňte životní prostředí.

Připojte se k nám a snižujte množství odpadů pro čistší životní prostředí. Papírový obal ze svého nového televizoru Samsung nevyhazujte, ale vytvořte z něj praktický doplněk do domácnosti nebo hračku pro svou ratolest. Čtěte dál a dozvíte se, jak na to.

Vyberte si předmět, který chcete vytvořit

Nejdříve si vyberte model televize, který jste si zakoupili nebo plánujete zakoupit, poté si vyberte předmět a pusťte se do díla. Svým originálním výtvorem přispějete k čistšímu životnímu.

Více na: www.samsung-ecopackage.com