- kompatibilní s telefony Samsung Galaxy S25
- vysoká odolnost materiálu (plast)
- zesílená ochrana proti nárazům
- černý design
Odolný kryt na mobil pro Samsung Galaxy S25, materiál plast, zvýšená odolnost, barva černá
Varianty produktu
697 Kč
576 Kč bez DPH

Pouzdro na telefon Samsung Rugged Case Galaxy S25 černé

Kvalitní a designové
Odolné pouzdro Samsung Rugged Case pro telefon Galaxy S25 přináší kvalitní ochranu v elegantním černém provedení. Je vyrobené z odolného plastu a zajišťuje spolehlivé krytí zadní části telefonu. Zároveň pomáhá tlumit nárazy při pádu zařízení. Díky černému matnému provedení s jemným vzorem vypadá stylově. Pouzdro na telefon je praktické na každodenní používání.
Modelová řada
| Modelová řada | Galaxy S25 |
|---|
Určení
| Pro značku | Samsung |
|---|
Vlastnosti
| Materiál | TPU |
|---|---|
| Vlastnosti | Odolné |
Vzhled a design
| Typ | Zadní kryt |
|---|
Rozměry a hmotnost
| Výška | 7,68 cm |
|---|---|
| Šířka | 15,32 cm |
| Hloubka | 1,14 cm |
| Hmotnost | 37 g |
Barva
| Barva | Černá |
|---|
Tento produkt zatím nikdo neohodnotil.
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.