Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Samsung QE75QN900B

Zatím nehodnoceno

Neo QLED SMART televize, 189 cm (75"), 8K, kvalita obrazu HDR10/HLG, 2x DVB T2/C/S2, HDMI USB, CI SLOT, WIFI, DLNA, Bluetooth Audio, Netflix, O2, Skylink, Apple TV, YouTube, Voyo, web prohlížeč, HBO MAX, Dramox, T-Mobile TVCelý popis

Absolutní jednička, která předčí ostatní

Marketingový obrázek
Marketingový obrázek

Prvotřídní obraz, z něhož nebudete moci spustit oči

Pohodlně se usaďte, ztlumte světla, zapněte oblíbený film a nechte se oslnit prémiovou kinematografickou podívanou. Neo QLED od společnosti Samsung přichází s novými Quantum Mini LED diodami, které jsou precizně řízeny technologií Quantum Matrix. Společně vytváří okouzlující hru světla a stínu s těmi nejjemnějšími detaily, jež uvidíte i ve vysoce kontrastních scénách – ať už se jedná o napínavou bitvu uprostřed noci, nebo prosluněný poloostrov plný odlesků vody.

Xbox Pass

Hrajte na své TV i bez konzole

Rádi byste, aby se váš obývák stal startovním bodem výprav do fascinujících virtuálních světů, ale nechce se vám pořizovat herní konzole? Se silou cloudu a nativní aplikací Xbox Game Pass získáte okamžitý přístup ke stovkám špičkových herních titulů a jediné, co k tomu budete potřebovat, je předplatné a gamepad. Užijte si nové trháky z dílny Xbox Game Studios již v den vydání a objevujte klenoty indie scény nebo hráči milované série.

Marketingový obrázek

Nesrovnatelná kvalita 8K

O špičkové 8K rozlišení se postará speciálně vyvinutý procesor Neural Quantum Processor 8K, jenž na sběr a analýzu vizuálních dat nepoužívá jen jednu neuronovou síť, jak je běžné, ale hned 20. Pomocí generovaných informací vylepšuje každou scénu, aby se před vámi jakýkoli obsah rozprostřel v nejvyšší kvalitě.

Marketingový obrázek

Boří hranice mezi filmem a realitou

Rozsáhlou obrazovku Neo QLED ohraničuje pouze nepatrný černý rám. Díky jeho téměř neviditelnému provedení se můžete plně soustředit na právě promítaný obsah bez jakýchkoli rušivých elementů.

Marketingový obrázek

Obklopující zvuk Dolby Atmos

Futuristický design a bezkonkurenční obraz doplňuje stejně kvalitní audio. Televizor disponuje zabudovanými reproduktory s vrchním vyzařováním, novinkou od společnosti Samsung. Ty vám přinášejí obklopující zvuk Dolby Atmos, jenž vás plně ponoří do děje herního či seriálového světa.

Marketingový obrázek

Ultrajemná obrazovka se 33 miliony pixelů

Dopřejte si filmovou noc v kvalitě 8K. Čtyřnásobně vyšší rozlišení než 4K a 33 miliony pixelů probouzejí v každém snímku nepoznanou sílu a hloubku.

Marketingový obrázek

Miliarda barev, které vás neomrzí

Blankytně sytá modř oceánu, zářivá zeleň rozlehlého svahu, rozkvetlá louka plná pestrých květů... Dynamické mapování tónů HDR10+ upravuje barevnost a kontrast v každém jednotlivém záběru, takže vás čeká oslnivá show realistických odstínů. Quantum HDR 4000 nastavuje zcela nový standard pro úchvatné detaily a brilantní jas v celém barevném spektru.

Marketingový obrázek

Zvýrazněná hloubka prostoru

Funkce Real Depth Enhancer zvyšuje kontrast na právě sledovaném objektu, zatímco jeho pozadí nechává beze změny. Napodobuje tak způsob, jakým lidský zrak zpracovává hloubku trojrozměrného světa, a nabízí reálně vypadající obraz. V dokumentu o přírodě tak například uvidíte exotická zvířata v ostrých detailech, aniž by vaši pozornost rušilo jejich přirozené prostředí.

Marketingový obrázek

Plynulá herní akce ve 4K 144 Hz

I v extrémně rychlých automobilových závodech uvidíte každou zatáčku ostře díky technologii Motion Xcelerator Turbo Pro a inovativní funkci 4K 144 Hz. A jelikož jedno malé zaseknutí obrazovky může znamenat rozdíl mezi vítězstvím a prohrou, zejména v FPS hrách, Neo QLED disponuje sníženým trháním obrazu prostřednictvím certifikované technologie AMD FreeSync Premium Pro. Vše pro zábavné herní večery, které korunujete výhrou.

Marketingový obrázek

Kabelové řešení pro milovníky pořádku

Představuje nepřehledná změť kabelů a přípojek v obýváku vaši noční můru? Nemusíte se obávat. Odnímatelný One Connect box se plně přizpůsobí vašemu instalačnímu prostředí a nechá vyniknout pouze vaši elegantní Neo QLED.

Marketingový obrázek

Futuristický komorník SmartThings

Poznejte novodobý luxus propojené domácnosti a ovládejte svá zařízení plně intuitivně. Inteligentní domácnost SmartThings se připojí k vašich chytrým zařízením, průběžně je monitoruje a řídí, takže vy můžete svůj čas věnovat rodině či práci. Při sledování Neo QLED můžete například televizor ovládat dálkovým ovladačem – anebo rovnou hlasovými příkazy.