- úhlopříčka 43"
- hlasové ovládání
- režim AI
- moderní procesor Q4 AI
- funkce Quantum HDR+
- systém Tizen
- pokročilé zabezpečení se Samsung Knox
- chytrý dálkový ovladač SolarCell
Doporučené služby
Další možnosti financování

Televize Samsung QLED QE43Q8F

Ovládejte svou televizi hlasem
Televize Samsung QLED QE43Q8F s úhlopříčkou 43" je připravená posunout vaši domácnost o level výš díky vylepšenému hlasovému asistentovi Bixby. Snadno si poradí s více příkazy najednou, lépe chápe souvislosti a dopřeje vám při ovládání maximální komfort. Bixby se tak stane vaším každodenním pomocníkem. Mimo to využívá televize také chytrý dálkový ovladač SolarCell, který je nejen praktický, ale také šetrný k přírodě. Na zadní straně má solární panel, pomocí kterého lze ovladač dobíjet. Šetříte tak přírodu i vaše peníze.

Perfektní obraz díky procesoru Q4 AI
Srdcem televize je moderní procesor Q4 AI, díky kterému se můžete těšit na dokonalý zvuk i obraz. Technologie 4K AI Upscaling převádí veškerý obsah do ostřejší a živější podoby. Obraz si tak můžete užít v maximální kvalitě. Tomu přispívá také funkce Quantum HDR+, která automaticky přizpůsobuje jas i kontrast vašim potřebám. Algoritmy umělé inteligence navíc upravují barvy tak, aby působily realisticky a přirozeně. Získáte tak perfektní výsledek s věrným zobrazením barev a maximální přesností v každém ohledu. Umělá inteligence se postará také o maximální optimalizaci sledovaného obsahu na základě okolního prostředí. Nechte svou televizi, aby se vám přizpůsobila.

Propojuje zážitky, praktičnost i bezpečí
Vybírejte z tisíců filmů i seriálů a vychutnejte si nikdy nekončící zábavu s operačním systémem Tizen. Jeho součástí jsou oblíbené platformy, jako je například Netflix, Oneplay nebo Disney+. Kromě zábavy myslí televize Samsung QLED QE43Q8F také na vaše bezpečí a maximální usnadnění. Vestavěný hub vám umožní k televizi připojit i jiná kompatibilní zařízení. Bezpečností platforma Samsung Knox se postará o to, aby veškeré vaše údaje zůstaly tam, kde mají. Díky jejím pravidelným aktualizacím se vysoce zvyšuje také ochrana vašich dat.
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 43"/108 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 43,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 108,00 cm |
| Frekvence | 50 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Typ podsvícení | QLED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Tizen |
|---|---|
| Aplikace | YouTube Kids, YouTube, XBOX Gaming Pass, T-Mobile TV GO, TikTok, Spotify, Sledovani.tv, SkyShowtime, Skylink Live TV, Skylink, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oneplay, Oktagon TV, O2 TV, Netflix, Magio TV, Magio Go, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Disney Plus, Apps Store, Apple TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Art Store |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Spotřeba energie/1000h HDR | 140 kWh |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h SDR | 51 kWh |
| Energetická třída | F |
| Herní funkce | Mini Map Zoom, Super Ultra Wide Game View, XBOX Game App, Game Motion Plus, HGiG, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 61,50 cm |
|---|---|
| Šířka | 96,50 cm |
| Hloubka | 19,80 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 61,47 x 96,54 x 19,84 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 55,94 x 96,55 x 2,57 cm |
| Hmotnost | 11,0 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Výška s obalem | 647,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 119,00 mm |
| Hloubka s obalem | 119,00 mm |
| Váha s obalem | 11000,00 g |
| Barva | Stříbrná |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.