- úhlopříčka 43"
- rozlišení 4K UHD
- obnovovací frekvence 50 Hz
- operační systém Tizen Smart TV
- technologie zpracování obrazu NQ4 AI Gen2 s 4K AI Upscaling
- technologie Quantum HRD, HDR10+, Auto HDR Remastering
- QLED displej s matným antireflexním povrchem
- kontrastní technologie Dual LED, Real Depth Enhancer
- technologie pohybu Motion Xcelerator
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Televize Samsung The Frame QE43LS03FA

Obraz, který ožívá – i když je vypnutý
Televize Samsung The Frame QE43LS03FA je víc než jen televizor. Díky uhlopříčce 43", 4K rozlišení (3 840 × 2 160) a špičkové technologii QLED s matnou antireflexní obrazovkou disponuje dokonale živým obrazem. Obnovovací frekvence 50 s technologií Motion Xcelerator se postarají o plynulé zobrazení rychlých scén. Speciálně navržený design se promění v umělecké dílo, které se doslova přimkne ke zdi – bez kabelového chaosu, bez rušivých detailů. Díky tenkému profilu a nástěnnému držáku v balení připomíná skutečný obraz, který dokonale splyne s interiérem.

Galerie světové úrovně
Jakmile je televize vypnutá, nestane se z ní prázdná černá obrazovka, ale galerie plná inspirace. Režim Art Mode nabízí přístup ke více než 3 000 dílům světového umění prostřednictvím služby Samsung Art Store – od klasických mistrů až po současné tvůrce. Každý měsíc se objevují nové kolekce. Lze si rovněž vystavit své vlastní fotografie – a to s paspartami různých barev a rozvržení, díky funkci Mat Canvas. Snímač okolního jasu upravuje barvy podle světelných podmínek v místnosti, aby vystavené obrazy vypadaly vždy co nejvěrněji.

Chytrá technologie, která myslí za vás
O brilantní zobrazení i čistý zvuk se stará pokročilý procesor NQ4 AI Gen2 s 20 neuronovými sítěmi. Díky technologii 4K AI Upscaling převádí i nižší rozlišení do 4K kvality, zatímco AI aktivní zesilovač hlasu zvýrazní dialogy, i když hraje hudba nebo se baví lidé v místnosti. Obraz optimalizuje i technologie Quantum HDR, HDR10+ a Auto HDR Remastering, které se starají o špičkový kontrast a živé barvy. Podpora Dolby Atmos a technologie OTS Lite (zvuk sledující pohyb) doslova vtáhnou do děje. Ať jde o sledování filmu, poslouchání koncertu nebo hraní her, televize Samsung The Frame QE43LS03FA přináší obraz i zvuk té nejvyšší úrovně.

Propojený svět pod jedním rámečkem
Operační systém Tizen Smart TV nabízí uživatelsky přívětivé rozhraní a přístup k široké nabídce aplikací i streamovacích služeb. Díky integrované podpoře pro hlasové asistenty (Bixby, Alexa) i Apple AirPlay lze ovládat televizi hlasem nebo ji snadno propojit s dalšími zařízeními. Funkce jako Multi View umožňují zobrazit 2 obrazovky najednou, Quick Remote zjednoduší ovládání a díky SmartThings se stane televize součástí chytré domácnosti.

Design na míru
Televize Samsung The Frame QE43LS03FA umožňuje přizpůsobit si vše přesně podle vlastních – nejen obsah, ale i vzhled. Vyměnitelné magnetické rámečky různých barev i výškově nastavitelné nožičky dovolují sladit zařízení s interiérem nebo mu dát zcela nový charakter. Solární ovladač SolarCell se nabíjí světlem a pomáhá šetřit planetu i peněženku.
| Typ přístroje | Frame QLED TV |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 43 " / 108 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 43,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 108,00 cm |
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
|---|---|
| Kvalita obrazu | UHD DIMMING, Lokální stmívání, HLG, HD Ready, HDR10+, HDR10 |
| Typ podsvícení | QLED |
| Typ obrazovky | QLED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C2/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C2 |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Tizen |
|---|---|
| Aplikace | YouTube, XBOX Gaming Pass, Voyo, Twitch, TikTok, Telly, Spotify, Sledovani.tv, Skylink Live TV, Skylink, Seznam TV, Red Bull, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oktagon TV, O2 TV, Netflix, Magio TV, Magio Go, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, Garáž TV, FitShaker, FilmBox, Disney Plus, Apps Store, Apple TV, Antik TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Art Store, výměnný rám |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan |
| SPDIF | Ne |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 3× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 110 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 52 kWh |
| Energetická třída | G |
| Herní funkce | XBOX Game App, Super Ultra Wide Game View, Playstation, Nvidia Gforce, Mini Map Zoom, HGiG, Game Motion Plus, Game mode, Dynamic Black EQ, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 59,20 cm |
|---|---|
| Šířka | 97,00 cm |
| Hloubka | 19,70 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 59,2 x 97 x 19,7 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 55,8 x 97 x 2,49 cm |
| Hmotnost | 8,9 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Výška s obalem | 677,00 mm |
|---|---|
| Šířka s obalem | 1087,00 mm |
| Hloubka s obalem | 165,00 mm |
| Váha s obalem | 15500,00 g |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.