Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Samsung Galaxy Z Flip 6 5G 512GB Silver + Výkupní bonus 5 000 Kč

Mobilní telefon - OS Android 14, procesor Snapdragon 8 Gen 3, RAM 12GB, paměť 512GB, úhlopříčka 6,7", zadní foto 50Mpx, přední foto 10Mpx, baterie 4000mAh, barva stříbrná
Celý popis

31 999 Kč
Předobjednat
Další možnosti financování
Desetina
Ikona společnosti Inbank poskytující splátkový program
již od 3 200 Kč/měs.
Financovat
Předobjednávka
Termín bude upřesněn později
Rezervovat na prodejně
k vyzvednutí do 30 minut
ID produktu: 30026203
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 31 999 Kč
Hlídat změny u produktu
Samsung Galaxy Z Flip 6 5G 512GB Silver + Výkupní bonus 5 000 Kč

Samsung Galaxy Z Flip 6 5G 512GB Silver + Výkupní bonus 5 000 Kč

Výkupní bonus získáte po registraci na stránkách ZDE.

Smartphone SAMSUNG Galaxy Z Flip6_01

SAMSUNG Galaxy Z Flip6 5G 512GB, Silver

  • véčko
  • obrazovka FlexWindow
  • úhlopříčka 6,7"
  • úložiště 512 GB
  • operační paměť 12 GB
  • řada funkcí podpořených AI
  • foto funkce ProVisual Engine a Nightography
  • pant FlexHinge
Smartphone SAMSUNG Galaxy Z Flip6_02

Telefon, který mění pravidla hry

Nechte se okouzlit chytrým telefonem prémiové třídy, který spojuje tradiční eleganci s moderními inovacemi. SAMSUNG Galaxy Z Flip6 má kompaktní design s čistými liniemi. Vylepšená sada fotoaparátů oproti minulé generaci nadchne milovníky mobilní fotografie. Usnadněte si život inteligentními funkcemi podpořenými umělou inteligencí. Tento telefon je navržený tak, aby vás udržel ve spojení a pomohl s organizací i zábavou, ať už tě cesta zavede kamkoli.

Osobní tlumočník smartphonu SAMSUNG Galaxy Z Flip6_03

Celý svět jako na dlani

Nechte pokročilou umělou inteligenci, aby vám ulehčila život. Telefon SAMSUNG Galaxy Z Flip6 poslouží jako váš osobní tlumočník. Můžete bez jediného zádrhelu pracovat s dokumenty v cizím jazyce či se zapojit do schůzky mezinárodního týmu. Díky překladu psaného i mluveného jazyka v reálném čase dokážete vždy spolehlivě komunikovat. S funkcí Circle to Search zase na Googlu jednoduše vyhledáte cokoli, co vás zaujme na sociálních sítích nebo kdekoli jinde – stačí objet zakroužkovat.

Textový asistent smartphonu SAMSUNG Galaxy Z Flip6_04

Za hranicemi běžného rozhovoru

Své zařízení už nemusíte otevírat ani v případě, že chcete být neustále v kontaktu s ostatními. Díky funkci Textový asistent na vnějším displeji FlexWindow je posílání zpráv plynulé a intuitivní a nabízí rychlé a relevantní odpovědi právě tehdy, když je potřebujete. Díky inteligentním navrhovaným odpovědím obrazovky FlexWindow budou vaše konverzace probíhat autenticky. Dopřejte si pohodlí se zjednodušeným posíláním zpráv několika klepnutími bez nutnosti rozevřít zařízení.

Fotoaparáty smartphonu SAMSUNG Galaxy Z Flip6_05

Digitální fotoalbum díky 50Mpx fotoaparátu

Díky důmyslnému režimu FlexCam vždy dosáhnete dokonalého úhlu, ať už pořizujete selfie nebo skupinovou fotografii s přáteli. Pomocí funkce automatického přiblížení můžete zazoomovat na objekt a zaostřit na něj, zatímco obrazovka FlexWindow poskytuje živý náhled. Dokonalou fotografii pořídíte i bez použití rukou. A to klidně i v noci. Díky moderní technologii ProVisual Engine a funkci Nightography pořídíte okouzlující záběry při slabším osvětlení. Hlavní 50MPX fotoaparát pak vždy pořídí snímky ve vysoké kvalitě a s jemnými. Dosud nejvýkonnější fotoaparát modelů Galaxy Z Flip přichází s podporou AI, která promění každodenní zážitky ve výjimečné vzpomínky.

Baterie smartphonu SAMSUNG Galaxy Z Flip6_06

Na dlouhé herní maratony

Ponořte se naplno do světa svých oblíbených herních titulů. Technologie rozptylování tepla díky chladicí komoře Vapor Chamber zaručuje, že vaše zařízení zůstane po celou dobu ve standardní teplotě. Chlazení totiž odvádí ze zařízení přebytečné teplo, čímž eliminuje neočekávaná zpomalení nebo frustrující přerušení. O dlouhotrvající výkon se zase postará baterie s dosud nejvyšší 4 000mAh kapacitou v historii série Galaxy Z Flip, a to bez ohledu na to, jak intenzivně dáte telefonu zabrat.

Smartphone SAMSUNG Galaxy Z Flip6_07

Odolný, spolehlivý i elegantní

Smartphone Galaxy Z Flip6 obstojí při nenáročnějších každodenních výzvách. Robustní hliníkový rám Armor Aluminum v kombinaci s ochranou proti vodě a prachu IP48 a ochranným sklem Corning Gorilla Glass Victus 2 zaručují, že je zařízení připraveno na vše, co vám život připraví. Flexibilní pant FlexHinge zajišťuje štíhlý profil, ale hlavně plynulé a přirozené rozevírání. Flip6 tak spojuje elegantní vzhled s odolností.

Smart zařízení značky Samsung_08

Nedílná součást rodiny Galaxy

Díky ekosystému Galaxy se váš chytrý telefon Samsung Galaxy Z Flip6 bez problémů spáruje se sluchátky Galaxy Buds3 nebo hodinkami Galaxy Watch7 prostřednictvím aplikace Wearable. Snadno pak můžete sledovat cestu za svými fitness cíli a podporovat svůj aktivní životní styl. Zažijte novou úroveň pohodlí a produktivity, se kterou bude váš každodenní život plynulejší a příjemnější. V rodině Galaxy je každé zařízení součástí dokonale synchronizovaného celku.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.