Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Samsung Galaxy Watch Ultra Titan Silver + Výkupní bonus 3 500 Kč

Smart watch - OP Wear, display 1,5", pouzdro titan, sklíčko safír, RAM 2GB, paměť 32g, kompatibilní Andriod / GMS, NFC platby, barva šedá

Celý popis

17 499 Kč
Předobjednat
Další možnosti financování
Desetina
Ikona společnosti Inbank poskytující splátkový program
již od 1 750 Kč/měs.
Financovat
Předobjednávka
Termín bude upřesněn později
Rezervovat na prodejně
k vyzvednutí do 30 minut
ID produktu: 30026206
Nejvýhodnější cena za posledních 30 dní: 17 499 Kč
Hlídat změny u produktu
Samsung Galaxy Watch Ultra Titan Silver + Výkupní bonus 3 500 Kč

Samsung Galaxy Watch Ultra Titan Silver + Výkupní bonus 3 500 Kč

Výkupní bonus získáte po registraci na stránkách ZDE.

Hodinky Galaxy Watch Ultra_01

Hodinky Samsung Galaxy Watch Ultra L705

  • vysoká kapacita baterie
  • dva úsporné režimy
  • GPS navigace (L1 a L5)
  • nevadí jim slaná voda
  • odolají tlaku až 10 ATM
  • teplotní rozmezí od -20 °C do 55 °C
  • detekce pádu, volání SOS
úspora energie s hodinkami Galaxy Watch Ultra_02

Nové výzvy, působivý výkon

Pokořte své limity, stanovte si nové výzvy s hodinkami Samsung Galaxy Watch Ultra L705 s vyšší kapacitou baterie a dvěma úspornými režimy – klasickým a speciálním pro cvičení. Mezi sporty přejdete jedním stisknutím. Volně přecházejte a kombinujte své oblíbené vytrvalostní sporty. S funkcí Multisport se prostřednictvím rychlého tlačítka jednoduše přepnete od jednoho k druhému, vytvořit si můžete i vlastní ultimátní výzvu.

voděodolnost hodinek Galaxy Watch Ultra_03

Pod hladinou i na hřebenech hor

Chystáte se na dovolenou k moři? Chcete zažít adrenalin při potápění? Galaxy Watch Ultra odolají tlaku až 10 ATM, bez problému je můžete nosit i ve slané vodě. K užitku vám budou i na túrách. Spolehlivě vám spočítají počet kroků, změří vám téměř jakýkoli výkon. A pokud by vám snad hrozilo nebezpečí, stačí stisknout po dobu pěti vteřin akční tlačítko – a hodinky aktivují sirénu, která se rozléhá až do vzdálenosti 180 m. Rovněž lze odeslat rychlé SOS, při detekci pádu navíc hodinky samy navrhnou přivolání záchranné služby.

Teplotní rozsah hodinek Galaxy Watch Ultra_04

Dovedou vás k cíli

Vysoké a nízké teploty, prach, voda – hodinky Samsung Galaxy Watch Ultra L705 nic nezastaví. Ať už jste kdekoli, budete mít k dispozici údaje o tělesné aktivitě či navigaci. S dvoufrekvenční technologií GPS (L1 a L5) se neztratíte ani v městské džungli, ani v deštném pralese. Chytré hodinky přesně určují polohu a precizně navigují, aby vaše cesta do cíle byla vždy rychlá a bezstarostná.

Funkce hodinek Galaxy Watch Ultra_05

Pozná vaše limity

S funkcí monitorování energetického skóre objevíte svůj skrytý potenciál. Umělá inteligence Galaxy AI z dat o spánku, aktivitě a dalších ukazatelů vytváří analýzu vaší celkové kondice, budete mít tak hned jasno, zda můžete trhat rekordy, nebo je čas na odpočinkový program.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.