- energetická třída F
- světelný tok 1200 lm
- příkon 10 W
- barva světla 4 000 K
- úhel svitu 130°
- délka 873 mm
- přívodní kabel 1,5 m
LED svítidlo s trubicí T5, 10 W, 4000K - studená bílá, světelný tok 1200 lm
449 Kč
371 Kč bez DPH

Lineární svítidlo Retlux RLL 509 LED T5 10W 90 cm cool white

Výkonné a spolehlivé osvětlení
Lineární svítidlo Retlux RLL 509 LED T5 10W 90 cm cool white nabízí úsporné osvětlení s příkonem 10 W a světelným tokem 1200 lm. Světlo s teplotou chromatičnosti 4 000 K je vhodné například pro osvětlení kuchyňských linek, regálů nebo nábytku. Díky vyzařovacímu úhlu 130° pomáhá rovnoměrně osvětlit větší plochu a kompaktní rozměry 873 × 22 × 30 mm usnadňují umístění. Součástí je také přívodní kabel o délce 1,5 m.
Obecné
| Typ hlavy | T5 |
|---|
Vlastnosti
| Smart | Ne |
|---|---|
| Barva světla | Studená bílá |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Počet spínacích cyklů | 20000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 4000 K |
| Vyzařovací úhel | 130,0 |
| Životnost | 25000 h |
Energetické parametry
| Energetická třída | E |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 28,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 10 W |
Rozměry a hmotnost
| Výška | 30,00 cm |
|---|---|
| Hmotnost | 376 g |
Barva
| Barva | Bílá |
|---|
5 z 5
hodnotilo celkem
6 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.