- LED technologie
- ekvivalent 42 W
- svítivost 510 lm
- patice E14
- teplota světla 3 000 K
- energetická třída F
Sada 4ks LED žárovek, příkon 6 W (4x6 W), E14, světelný tok 510 lm, 12 000 spínacích cyklů, barva světla: 3000K teplá bílá
169 Kč
140 Kč bez DPH
42,25 Kč/kus

Sada 4 ks LED reflektorových žárovek RETLUX REL 39 R50 4x6W E14 teplá bílá

Praktické osvětlení pro domácnost
Sada 4 ks LED reflektorových žárovek RETLUX REL 39 R50 4x6W E14 teplá bílá vám ušetří až 85 % energie oproti klasickým žárovkám. Jejich životnost dosahuje působivých 25 000 hodin, což ocení každá domácnost. Díky patici E14 žárovky snadno nainstalujete do lustrů, nástěnných svítidel i stolních lamp. Teplé bílé světlo s teplotou 3 000 K vytvoří příjemnou, uklidňující atmosféru ideální pro obývací pokoje i ložnice. Vybavte svůj domov spolehlivým a úsporným osvětlením.
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Reflektorová |
| Typ přístroje | Sada LED reflektor žárovek |
| Typ hlavy | R50 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 510 lm |
| Počet spínacích cyklů | 12000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 120,0 |
| Závit/Patice | E14 |
| Životnost | 25000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 42,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 50,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 99 g |
4,7 z 5
hodnotilo celkem
5 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.