Sada 2ks LED žárovek, příkon 6 W (2x6 W), žárovku 42W, E14, světelný tok 510lm, 12500 spínacích cyklů, tvar reflektor R50, barva světla: 3000K teplá bílá
99 Kč
82 Kč bez DPH
49,50 Kč/kus
Jedná se o nástupce produktu REL 28
Ekonomická sada 2ks LED žárovek
Příkon 6 W (2x6 W)
Populární náhrada za vláknovou žárovku 42W
Běžná objímka E14
Světelný tok 510lm
12500 spínacích cyklů
Tvar reflektor R50
Barva světla: 3000K teplá bílá
Vyzařovací úhel: 120°
Rozměry: 85*50mm (d*Ø)
Ekonomická sada 2ks LED žárovek
Příkon 6 W (2x6 W)
Populární náhrada za vláknovou žárovku 42W
Běžná objímka E14
Světelný tok 510lm
12500 spínacích cyklů
Tvar reflektor R50
Barva světla: 3000K teplá bílá
Vyzařovací úhel: 120°
Rozměry: 85*50mm (d*Ø)
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Reflektorová |
| Typ přístroje | Sada LED reflektor žárovek |
| Typ hlavy | R50 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 510 lm |
| Počet spínacích cyklů | 12500 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 120,0 |
| Závit/Patice | E14 |
| Životnost | 25000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 42,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 6 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 50,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 50 g |
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.