- LED technologie
- ekvivalent 37 W
- světelný tok 425 lm
- patice GU10
- teplota chromatičnosti 3 000 K
- bez stmívání
Sada 4ks LED žárovek, příkon 5 W (4x5 W), GU10, světelný tok 425lm, 12000 spínacích cyklů, barva světla: 3000K teplá bílá
149 Kč
123 Kč bez DPH
37,25 Kč/kus

Sada reflektorových LED žárovek Retlux REL 37 LED GU10 4x5W

Úsporné a spolehlivé osvětlení
Sada reflektorových LED žárovek Retlux REL 37 LED GU10 4x5W spotřebuje pouhých 5 W energie při světelném toku 425 lm. Oproti halogenovým zdrojům tak ušetříte až 86 % energie. Žárovky vydrží 12 000 cyklů zapnutí, takže je nebudete muset často měnit. Díky standardní patici GU10 je jednoduše nainstalujete do stávajících svítidel. Teplé bílé světlo 3 000 K vytvoří příjemnou atmosféru v obývacím pokoji i kuchyni.
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Reflektorová |
| Typ přístroje | Sada LED reflektor žárovek |
| Typ hlavy | MR16 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 425 lm |
| Počet spínacích cyklů | 12000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 120,0 |
| Závit/Patice | GU10 |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 37,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 50,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 82 g |
5 z 5
hodnotili celkem
4 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.