Sada 2ks LED žárovek, příkon 5 W (2x5 W), GU10, světelný tok 425lm, 12000 spínacích cyklů, barva světla: 3000K teplá bílá
89 Kč
74 Kč bez DPH
44,50 Kč/kus
Jedná se o nástupce produktu REL 26
Ekonomická sada 2ks LED žárovek
Příkon 5 W (2x5 W)
Populární náhrada za vláknovou žárovku 37W
Běžná objímka GU10
Světelný tok 425lm
12000 spínacích cyklů
Barva světla: 3000K teplá bílá
Vyzařovací úhel: 120°
Rozměry: 55*50mm (d*Ø)
Ekonomická sada 2ks LED žárovek
Příkon 5 W (2x5 W)
Populární náhrada za vláknovou žárovku 37W
Běžná objímka GU10
Světelný tok 425lm
12000 spínacích cyklů
Barva světla: 3000K teplá bílá
Vyzařovací úhel: 120°
Rozměry: 55*50mm (d*Ø)
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Reflektorová |
| Typ přístroje | Sada LED reflektor žárovek |
| Typ hlavy | MR16 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 425 lm |
| Počet spínacích cyklů | 12000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 120,0 |
| Závit/Patice | GU10 |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 37,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 50,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 41 g |
5 z 5
hodnotil celkem
1 ověřený zákazník
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.