- patice E14
- světelný tok 430 lm
- příkon 5 W
- teplota chromatičnosti 3 000 K
- nestmívatelné
- životnost 25 000 h
- balení 4 ks
Ekonomická sada 4ks LED žárovek, příkon 5 W (4x5 W), světelný tok 430lm, běžná objímka E14, 12000 spínacích cyklů, barva světla: 3000K teplá bílá
149 Kč
123 Kč bez DPH
37,25 Kč/kus

Sada svíčkových LED žárovek RETLUX REL 35 teplá bílá 4 ks

Úsporné řešení pro domácnost
Sada svíčkových LED žárovek RETLUX REL 35 teplá bílá 4 ks s energetickou třídou F spotřebuje o 93 % méně energie než klasické žárovky. Každá žárovka nahradí běžnou 37W žárovku a výrazně sníží vaše účty za elektřinu. Teplá bílá barva 3 000 K navíc vytváří útulnou atmosféru ideální pro obývací pokoje i ložnice. Díky životnosti 25 000 h a odolnosti proti častému spínání můžete na výměny žárovek nadlouho zapomenout.
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Svíčková |
| Typ přístroje | Sada LED žárovek Candle |
| Typ hlavy | C37 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 430 lm |
| Počet spínacích cyklů | 12000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 200,0 |
| Závit/Patice | E14 |
| Životnost | 12000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 37,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 5 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 37,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 67 g |
4,7 z 5
hodnotili celkem
3 ověření zákazníci
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.