Ekonomická sada 4ks LED žárovek, příkon 12 W (4x12 W), světelný tok 1200lm, běžná objímka E27, barva světla: 3000K teplá bílá
169 Kč
140 Kč bez DPH
42,25 Kč/kus
Jedná se o nástupce produktu REL 23
Ekonomická sada 4ks LED žárovek
Příkon 12 W (4x12 W)
Populární náhrada za vláknovou žárovku 83W
Světelný tok 1200lm
Běžná objímka E27
12000 spínacích cyklů
Tvar klasické žárovky A60
Barva světla: 3000K teplá bílá
Vyzařovací úhel: 200°
Rozměry: 110*60mm (d*Ø)
Ekonomická sada 4ks LED žárovek
Příkon 12 W (4x12 W)
Populární náhrada za vláknovou žárovku 83W
Světelný tok 1200lm
Běžná objímka E27
12000 spínacích cyklů
Tvar klasické žárovky A60
Barva světla: 3000K teplá bílá
Vyzařovací úhel: 200°
Rozměry: 110*60mm (d*Ø)
Obecné
| Typ žárovky | LED |
|---|---|
| Provedení | Classic |
| Typ přístroje | Sada LED žárovek Classic |
| Typ hlavy | A60 |
Vlastnosti
| Barva světla | Teplá bílá |
|---|---|
| Světelný tok | 1200 lm |
| Počet spínacích cyklů | 12000 |
| Index podání barev (Ra) | 80 |
| Teplota chromatičnosti (CCT) | 3000 K |
| Vyzařovací úhel | 200,0 |
| Závit/Patice | E27 |
| Životnost | 25000 h |
Funkce
| Stmívatelnost | Ne |
|---|
Energetické parametry
| Energetická třída | F |
|---|---|
| Úsporný ekvivalent | 83,0 W |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
Rozměry a hmotnost
| Průměr | 60,0 mm |
|---|---|
| Hmotnost | 100 g |
4,8 z 5
hodnotilo celkem
11 ověřených zákazníků
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.