- úhlopříčka 65" (164 cm)
- displej 4K
- rozlišení 3 840 × 2 160 px
- technologie Pixel Precise Ultra HD
- technologie HDR10+
- technologie Dolby Atmos
- OS Titan
- aplikace SmartTV
- standardy Matter a Control4

LED televize Philips 65PUS7000/12

Ohromující vizuální podívaná u vás doma
S 4K LED televizi Philips 65PUS7000/12 si užijete dokonalou podívanou. Ultratenký kovový rámeček jí dodává minimalistický vzhled, takže perfektně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Obrazovka s úhlopříčkou 65" (164 cm) má 4K Ultra HD rozlišení panelu 3 840 × 2 160 px, které zajišťuje zářivý, výjimečně ostrý obraz pro co nejlepší zážitek ze sledování. S technologií Philips Pixel Precise Ultra HD si vychutnáte plné barvy a plynulé pohyby. Funkce Micro Dimmming optimalizuje kontrast televize pro skutečně realistický vizuální zážitek.

Obklopte se zvukem Dolby Atmos a DTS:X
S působivou technologií Dolby Atmos a DTS:X si budete moci u televize Philips 65PUS7000/12 vychutnat věrný a úchvatný zvuk u oblíbených seriálů, filmů či her. Naprosto zřetelně uslyšíte každé slovo a špičkové zvukové efekty, které vás přenesou do centra dění. Dolby Atmos nabízí 3D reprodukci zvuku prostřednictvím většího množství kanálů. Televize reaguje na prostředí, ve kterém se nachází, a podle něj pak upraví zvukové parametry tak, aby poskytla co nejlepší audio výkon.

Poznejte výhody hlasového asistenta
Svoji smart televizi Philips 65PUS7000/12 můžete pohodlně ovládat pomocí hlasových asistentů. Vestavěná aplikace Amazon Alexa založená na umělé inteligenci je schopná hlasové interakce se svými uživateli. Zkrátka se zeptejte na cokoliv, co vás zrovna napadne, nebo vyslovte jakýkoliv příkaz a televize jej hned splní. Po spárování s chytrým reproduktorem Google vám Google Assistant na základě hlasového příkazu televizi vypne, zapne, zvýší nebo sníží hlasitost, vyhledá film, písničku, zjistí vám informace o hercích, předpověď počasí, dopravní situaci nebo třeba zprávy v reálném čase. Vaši stávající chytrou domácí síť skvěle doplní televize díky své kompatibilitě s komunikačními standardy chytrého bydlení Matter a Control4.

Vaše oblíbená zábava na jednom místě
Televize Philips 65PUS7000/12 je vybavena intuitivním a více personifikovaným operačním systémem TITAN OS, díky kterému snadno a rychle vždy najdete to, co sledujete nejraději. Strávíte tak více času užíváním si oblíbené zábavy než jejím hledáním. Najdete v něm všechny známé streamovací platformy, jako je Disney+, Netflix, Prime Video, Rakuten Tv, YouTube apod. Aplikace si můžete libovolně instalovat, mazat a řadit na domovské obrazovce, abyste měli vše hned po ruce.
| Typ přístroje | LCD televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 65"/164 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 65,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 164,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | HLG, HDR10+, HDR10 |
| Typ podsvícení | Direct LED |
| Typ obrazovky | LED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Titan OS |
|---|---|
| Aplikace | Skylink Live TV, Red Bull, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Netflix, Lepší.TV, iVysílání, HBO Max, Disney Plus, Canal + |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Dolby Atmos pro sluchátka, InteliSound |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode |
| Speciální funkce | InteliSound, Dolby Atmos |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 131 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 84 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | VRR, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 85,72 cm |
|---|---|
| Šířka | 144,57 cm |
| Hloubka | 29,35 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 85,72 x 144,57 x 29,35 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 82,87 x 144,57 x 8,12 |
| Hmotnost | 13,9 kg |
| VESA uchycení | 400 × 300 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.