- úhlopříčka 55" (139 cm)
- displej 4K QD Mini-LED
- funkce Ambilight
- rozlišení 3840 × 2160 px
- technologie Quantum Dot MiniLED
- integrovaná LED světla
- P5 Perfect Picture Engine
- systém Dolby Vision
- systém Dolby Atmos a DTS:X

4K Ambilight televize Philips 55MLED920/12

Užijte si atmosféru jako v kině
Televize Philips 55MLED920/12 s úhlopříčkou 55" (139 cm) a velmi tenkými rámečky bude skvěle vypadat v každém interiéru. Díky technologii Ambilight vás filmy, sportovní utkání a koncerty naprosto pohltí svou atmosférou. Integrované LED diody na zadní straně vyzařují shora, ze spodu a ze stran barevné světlo, které se synchronizuje s obsahem na obrazovce. Procesor P5 AI Perfect Picture Engine vám předvede tak reálný obraz, že budete mít pocit, že do něj můžete vstoupit. Technologie Quantum Dot MiniLED přináší úchvatný obraz plný detailů s vynikajícím kontrastem. Systém Dolby Vision se zaměřuje na vylepšení kvality obrazu pomocí širšího barevného gamutu a vyššího jasu.

Zvuk, který vás naprosto uchvátí
S působivou technologií Dolby Atmos a DTS:X si budete moci u televize Philips 55MLED920/12 vychutnat věrný a úchvatný zvuk u oblíbených seriálů, filmů či her. Naprosto zřetelně uslyšíte každé slovo a se špičkovými zvukovými efekty, které vás přenesou do centra dění. Dolby Atmos nabízí 3D reprodukci zvuku prostřednictvím většího množství kanálů. Televize reaguje na prostředí, ve kterém se nachází, a podle něj pak upraví zvukové parametry tak, aby poskytla co nejlepší audio výkon.

Hrajte na maximum
S televizí Philips 55MLED920/12 Ambilight si pokaždé naplno užijete vzrušení i u vaší oblíbené hry. Herní lišta Game Bar 2.0 umožňuje lepší přizpůsobení hry. Variable Refresh Rate (VRR) synchronizuje obnovovací frekvenci v reálném čase tak, aby byla shodná s konzolí pro souvislý pohyb bez sekání. Pro dosažení maximálního zážitku je k dispozici herní mód Auto Low Latency Mode (ALLM), který zajišťuje komunikaci mezi herní konzolí a televizí pro zobrazení herního obsahu s co nejmenším zpožděním. Funkce AMD Freesync Premium navržená pro dokonale plynulý herní výkon se postará o to, abyste se mohli zcela ponořit do světa počítačových her.

Najdete vše snadno a rychle
Smart televizi Philips 55MLED920/12 můžete pohodlně ovládat pomocí hlasových asistentů. Vestavěná aplikace Amazon Alexa, založená na umělé inteligenci, je schopná hlasové interakce se svými uživateli. Zkrátka se zeptejte na cokoliv, co vás zrovna napadne, nebo vyslovte jakýkoliv příkaz a televize jej hned splní. Vaši stávající chytrou domácí síť skvěle doplní televize díky své kompatibilitě s komunikačními standardy chytrého bydlení Matter a Control4. Prostřednictvím chytré platformy Titan OS rychle a snadno najdete své oblíbené tituly přímo z domovské obrazovky. Můžete si s ní také vytvářet seznamy titulů ke sledování a uspořádat si ji podle svých požadavků.
| Typ přístroje | QLED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 55"/139 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 55,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 139,00 cm |
| Frekvence | 120 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | Lokální stmívání, HLG, HDR10+, HDR10, DOLBY VISION |
| Typ podsvícení | Mini LED |
| Typ obrazovky | LCD |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | Titan OS |
|---|---|
| Aplikace | Skylink Live TV, Red Bull, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Netflix, Lepší.TV, iVysílání, HBO Max, Disney Plus, Canal + |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Dolby Atmos pro sluchátka, InteliSound |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ne |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ne |
| Další funkce | Filmmaker mode, Skylink Fast Scan, Calman, Ambilight |
| SPDIF | Ano |
| Speciální funkce | InteliSound, Dolby Atmos |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ano |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, Bluetooth |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 193 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 77 kWh |
| Energetická třída | F |
| Herní funkce | VRR, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 40 W |
| Výška | 77,75 cm |
|---|---|
| Šířka | 122,61 cm |
| Hloubka | 28,00 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 77,75 x 122,61 x 28 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 70,53 x 122,61 x 6,54 |
| Hmotnost | 11,5 kg |
| VESA uchycení | 300 × 200 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.