- 11" displej s rozlišením 1920 × 1200
- 8jádrový procesor MediaTek MTK G100
- 8GB RAM
- interní paměť 128 GB
- operační systém Android 15
- kapacita baterie 9 340 mAh
- svítivost 500 nitů
- bezdrátové technologie LTE a Bluetooth
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

Dotykový tablet OnePlus Pad Lite LTE 8 GB/128 GB

Výkonný tablet pro práci
Dotykový tablet OnePlus Pad Lite LTE je lehký a šikovný společník, kterého můžete mít vždy při ruce. Výkon mu dodává 8jádrový procesor MediaTek MTK G100 spolu s 8GB RAM pro plynulý chod při práci na školních projektech, psaní dokumentů či procházení webových stránek. Disponuje také operačním systémem Android 15 s nástavbou OxygenOS 15.0.1 poskytující interaktivní prostředí plné zkratek a funkcí, se kterými vám práce půjde od ruky.

Jasný obraz a méně modrého světla
Pohodlí pro oči a plynulý obraz přináší 11" displej s rozlišením 1920 × 1200, který zobrazí i ty sebemenší detaily. Obnovovací frekvence 90 Hz zajistí pohyb bez sekání a OnePlus Eye Comfort zamezuje blikání, navíc redukuje modré světlo, čímž poskytuje šetrný přístup k vašemu zraku. Díky svítivosti 500 nitů bude obraz tabletu OnePlus Pad Lite LTE perfektně viditelný i na přímém sluníčku.

Překvapivá výdrž a bohatá výbava
Tablet OnePlus Pad Lite LTE je vhodný i na cesty. Kapacita baterie 9 340 mAh zajistí výdrž po celý den a 33W napájení dodá zpět ztracenou energii během chvilky. 5Mpx zadní i přední fotoaparát lze využít pro zachycení nejdůležitějších momentů, hodí se ale také pro vyřizování videohovorů, abyste mohli zůstat v kontaktu s rodinou. Veškeré soubory a média lze uchovávat přímo v tabletu díky interní paměti o kapacitě 128 GB. Pro zajištění ochrany veškerého obsahu před neoprávněným přístupem disponuje tablet Face Unlock odemykáním pomocí obličeje.
| Použití | Univerzální |
|---|---|
| Part Number | 5511100591 |
| Modelová řada | OnePlus Pad Lite |
|---|
| Operační paměť | 8,00 GB |
|---|---|
| Interní paměť GB | 128,00 GB |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 5,0 MPx |
|---|---|
| Rozlišení hlavního zadního fotoaparátu | 5,0 MPx |
| Rozlišení webkamery | 5 Mpx |
|---|---|
| Webkamera | Přední i zadní |
| Kapacita baterie Wh | 9340 |
|---|
| Úhlopříčka displeje | 11,00 " |
|---|---|
| Obnovovací frekvence | 90 Hz |
| Svítivost displeje | 500 Nits |
| Rozlišení displeje | 1920 × 1200 |
| Typ displeje | IPS |
| Počet jáder procesoru | 8 |
|---|---|
| Model procesoru | Helio G100 |
| Výrobce procesoru | MediaTek |
| Procesor | 2× 2,2 GHz + 6× 2,0 GHz |
| Spec. vlastnosti | Akcelometr, Rychlé nabíjení, OTG, Světelný senzor |
|---|
| Senzory a hardware | Ambient Senzor, Akcelerometr |
|---|---|
| Slot pro paměťovou kartu | Ne |
| Podpora paměťové karty | Ne |
| Operační systém | Android 15 |
|---|
| Grafický čip | Mali-G57 |
|---|---|
| Výrobce grafického čipu | ARM |
| Konektory | USB-C |
|---|
| Komunikace | A-GPS, 3G, 4G, GPS, Bluetooth, Wi-Fi |
|---|---|
| Wi-Fi standard | 802.11n |
| Hlavní SIM karta | Nano SIM |
| Energetická třída | F |
|---|
| Výška | 16,65 cm |
|---|---|
| Šířka | 25,49 cm |
| Hloubka | 0,74 cm |
| Hmotnost | 530 g |
| Barva | Modrá |
|---|
| Obsah balení | Kabel |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.