Možnosti doručení

Osobní odběr ve výdejnách PLANEO Elektro

 Od 26. 3. 2020 jsou naše prodejny přeměněny na výdejny a je možné si zde vyzvedávat zboží objednané z našeho e-shopu. 

Seznam otevřených prodejen jako výdejové naleznete ZDE.

Přesný termín doručení bude vždy upřesněn po zpracování objednávky: 

  • V případě, že objednané zboží je skladem na vybrané prodejně, budete kontaktováni co nejdříve přímo personálem prodejny ohledně možnosti vyzvednutí.
  • V případě, že objednané zboží je dostupné pouze na centrální skladě, bude zboží na Vámi vybranou prodejnu doručeno do 2 - 3 pracovních dnů. Po doručení na prodejnu budete informováni e-mailem. 

Prosíme nechoďte pro zboží bez e-shopové objednávky a čekejte na výzvu k osobnímu odběru.

Z důvodu ochrany zdraví Vás i našich zaměstnanců choďte vyzvedávat Vaše objednávky se zakrytými ústy a nosem (rouška, šála, šátek). Dále Vás prosíme, aby jste při výdeji dodržovali nejméně 2 metrové rozestupy a při kýchání či kašlání si zakryli ústa předloktím.

Zboží bude na prodejně uloženo k vyzvednutí po dobu 7 kalendářních dní. (V případě potřeby prodloužení doby vyzvednutí prosím pište na e-mail: objednavky@planeo.cz)

 

Přepravní služba

Zboží objednané na e-shopu je možné si nechat doručit přepravní službou. V den doručení budete kontaktování ohledně přesnějšího času dodání Vaší objednávky. Přesný výběr hodiny není bohužel možný. Doručení je možné pouze na území ČR.

Přepravní službou je zboží doručováno PŘED 1. uzamykatelné dveře (přepravní společnost z důvodu bezpečnosti nevstupuje do domů). 

V případě objemnějšího zboží (Americké chladničky apod.) je vyžadována součinnost zákazníka, aby se předešlo případné škodě na zboží.

Zboží, které je ihned k odeslání obvykle doručujeme do dvou až tří pracovních dnů.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně zapsat řidiči do přepravní listiny. Prosím vyvarujte se zápisu, který by Vám nadiktoval řidič, např. nepoškozený obal, poškozený výrobek atd. V případě nesprávné přebírky zboží Vám nebude reklamace uznána. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít.

 

Druhy a ceny poskytovaných přeprav:

Název

Poplatek vč. DPH

Info o přepravě

Osobní odběr

39 Kč

Osobní odběr na prodejně PLANEO Elektro (ČR)

Zdarma od 1000 Kč

Přepravní služba do 50 kg

od 99 Kč

Zdarma od 5000 Kč

Přepravní služba od 50 kg

od 199 Kč

Zdarma od 10000 Kč