Možnosti doručení

Osobní odběr ve výdejnách PLANEO Elektro

Aktuální otevírací dobu prodejen naleznete ZDE

 

Doručení:

Přesný termín doručení bude vždy upřesněn po zpracování objednávky: 

  • V případě, že objednané zboží je skladem na vybrané prodejně, budete kontaktováni co nejdříve přímo personálem prodejny ohledně možnosti vyzvednutí.
  • V případě, že objednané zboží je dostupné pouze na centrální skladě, bude zboží na Vámi vybranou prodejnu doručeno do 2 až 3 pracovních dní. Po doručení na prodejnu budete informováni e-mailem. 

Vyčkejte prosím na potvrzení, že je Vaše objednávka připravena k vyzvednutí.

Zboží bude na prodejně uloženo k vyzvednutí po dobu 3 kalendářních dní. (V případě potřeby prodloužení doby vyzvednutí prosím pište na e-mail: objednavky@planeo.cz)

Na e-shopové objednávky se nevztahuje doprava zdarma z prodejen při osobním odběru.

 

Přepravní služba

Zboží objednané na e-shopu je možné si nechat doručit přepravní službou. V den doručení budete kontaktování ohledně přesnějšího času dodání Vaší objednávky. Přesný výběr hodiny není bohužel možný. Doručení je možné pouze na území ČR.

Přepravní službou je zboží doručováno k 1. uzamykatelným dveřím. 

V případě objemnějšího zboží (Americké chladničky apod.) je vyžadována součinnost zákazníka, aby se předešlo případné škodě na zboží.

Zboží, které je ihned k odeslání obvykle doručujeme do 2 až 3 pracovních dní.  Na základě absolutně vytížených kapacit našich přepravců, může dojít k prodloužení této lhůty.

Při převzetí zboží od přepravce je kupující povinen zkontrolovat neporušenost obalů zboží a v případě jakýchkoliv závad toto neprodleně zapsat řidiči do přepravní listiny. Prosím vyvarujte se zápisu, který by Vám nadiktoval řidič, např. nepoškozený obal, poškozený výrobek atd. V případě nesprávné přebírky zboží Vám nebude reklamace uznána. V případě shledání porušení obalu svědčícího o neoprávněném vniknutí do zásilky nemusí kupující zásilku od přepravce převzít. Doporučujeme ihned po převzetí zboží od dopravce zároveň kontrolu samotného zboží, zda-li je bez vady či nikoliv. 

 

Služba "Odvoz starého spotřebiče" je zákazníkovi nabízena pouze v případě, že se jedná o odvoz stejného druhu spotřebiče jaký si zakoupil a jaký mu byl přivezen. 

Přepravní služba odveze starý spotřebič od 1. uzamykatelných dveří. 

Starý spotřebič musí být odpojen od elektrické sítě, přívodu vody a odpadu. Ledničky a mrazáky musí být odmraženy a vysušeny. Z praček a myček musí být vypuštěna voda. Nevyčištěný, nevysušený starý spotřebič řidič nepřevezme.

 

Druhy a ceny poskytovaných přeprav:

Název

Poplatek vč. DPH

Info o přepravě

Osobní odběr

Zdarma

Osobní odběr na prodejně PLANEO Elektro (ČR)

Přepravní služba

od 99 Kč

Zdarma od 15 000 Kč

plnck_9
plnck_10