Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Motorola VerveBuds 400 PC TWS Black

TWS sluchátka, Bluetooth 5.0, bohatý, kvalitní zvuk, funkce hands-free, ovládání na obou sluchátkách, kompatibilita s hlasovými asistenty, vestavěný mikrofon, výdrž až 12 hodin s pouzdremCelý popis

Hlídat změny u produktu
Motorola VerveBuds 400 PC TWS Black

Motorola VerveBuds 400 PC TWS Black

TWS sluchátka
Motorola VerveBuds 400 PC TWS Black

Bezdrátová sluchátka VerveBuds 400 True Wireless Earbuds doplní jakoukoli osobnost a životní styl svým elegantním a inovativním vzhledem.
Tato bezdrátová sluchátka vám poskytnou lehké a bezpečné nošení s bohatým, kvalitním zvukem, takže můžete poslouchat bez rušivých vlivů. Byly vytvořeny pro spolupráci s vaším chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem, takže vám dávají svobodu poslechu kdykoli a kdekoli. Zůstaňte ve spojení po celý den s až 12 hodinami přehrávání a nabíjejte je kdekoli pomocí přenosného nabíjecího pouzdra.
Jsou navržena tak, aby vám poskytovala plné ovládání, a to na obou sluchátkách, takže je můžete používat jako Bluetooth headset nebo se o zážitek podělit s kamarádem a poslouchat společně.
Používejte hands-free díky vestavěnému mikrofonu a získejte plnou podporu kompatibilních hlasových asistentů Siri, Google Now či Alexa.

Technologie Bluetooth 5.0
Až 12 hodin přehrávání s nabíjecím pouzdrem
Používejte obě sluchátka jako náhlavní soupravu Bluetooth
Plné ovládání na obou sluchátkách
Bohatá kvalita zvuku
Kompatibilita s hlasovým asistentem (Amazon Alexa, Siri a Google Assistant)

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.