Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Motorola VerveBuds 400 PC TWS Black

TWS sluchátka, Bluetooth 5.0, bohatý, kvalitní zvuk, funkce hands-free, ovládání na obou sluchátkách, kompatibilita s hlasovými asistenty, vestavěný mikrofon, výdrž až 12 hodin s pouzdremCelý popis

TWS sluchátka
Motorola VerveBuds 400 PC TWS Black

Bezdrátová sluchátka VerveBuds 400 True Wireless Earbuds doplní jakoukoli osobnost a životní styl svým elegantním a inovativním vzhledem.
Tato bezdrátová sluchátka vám poskytnou lehké a bezpečné nošení s bohatým, kvalitním zvukem, takže můžete poslouchat bez rušivých vlivů. Byly vytvořeny pro spolupráci s vaším chytrým telefonem, tabletem nebo počítačem, takže vám dávají svobodu poslechu kdykoli a kdekoli. Zůstaňte ve spojení po celý den s až 12 hodinami přehrávání a nabíjejte je kdekoli pomocí přenosného nabíjecího pouzdra.
Jsou navržena tak, aby vám poskytovala plné ovládání, a to na obou sluchátkách, takže je můžete používat jako Bluetooth headset nebo se o zážitek podělit s kamarádem a poslouchat společně.
Používejte hands-free díky vestavěnému mikrofonu a získejte plnou podporu kompatibilních hlasových asistentů Siri, Google Now či Alexa.

Technologie Bluetooth 5.0
Až 12 hodin přehrávání s nabíjecím pouzdrem
Používejte obě sluchátka jako náhlavní soupravu Bluetooth
Plné ovládání na obou sluchátkách
Bohatá kvalita zvuku
Kompatibilita s hlasovým asistentem (Amazon Alexa, Siri a Google Assistant)

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.