- úhlopříčka 65" (164 cm)
- obrazovka QNED
- rozlišení 3 840 × 2 160 px
- nativní obnovovací frekvence 120 Hz
- Mini LED podsvícení
- procesor a8 AI 4K Gen2
- WebOS 25
- ovladač AI Magic Remote s tlačítkem AI
- AI Sound Pro s virtuálními kanály 9.1.2
Varianty produktu
Doporučené služby
Slevový kupón
Další možnosti financování

QNED televize LG 65QNED86A6A

Zcela nové dynamické QNED barvy
Elegantní QNED televize LG 65QNED86A6A má velmi štíhlou konstrukci s minimálními rámečky, která dodá vašemu prostoru rafinovaný nádech. Nejnovější a jedinečná technologie širokého gamutu LG QNED evo zajišťuje vyšší míru reprodukce barev. Velkoplošná obrazovka QNED s úhlopříčkou 65" (164 cm) vás uchvátí neuvěřitelně bohatou paletou barev. Díky technologii MiniLED a Advanced Local Dimming získáte jasný a detailní obraz s vylepšeným kontrastem. Inteligentní procesor a8 AI 4K Gen2 s podporou AI dokáže rozpoznávat obsah podle žánru pro zajištění té nejlepší kvality obrazu do nejmenšího detailu.

Pro výjimečný zvukový zážitek
Komplexní prostorový zvuk se systémem virtuálních kanálů 9.1.2 si vychutnáte s QNED televizí LG 65QNED86A6A. Díky algoritmům hlubokého učení vytváří AI bohatší zvukový zážitek. AI Sound Pro vyladí zvuk tak, aby vás co nejvíce vtáhl do děje. Funkce Dynamic Sound Booster pomocí pokročilé AI analyzuje a optimalizuje zvuk pro zvýšení jeho výkonu a působivosti. AI Clear Sound přesnou korekcí každého tónu zvyšuje čistotu zvuku, který vás doslova uchvátí. Dolby Atmos vás dokonale obklopí realistickým prostorovým zvukem.

Nová generace dálkového ovládání
Svoji televizi LG 65QNED86A6A můžete snadno ovládat pomocí ovladače AI Magic Remote s tlačítkem AI. Díky senzoru pohybu a skrolovacímu kolečku jej lze používat jako air mouse nebo zadávat příkazy pomocí hlasu. Funkce AI Voice ID rozpozná unikátní hlas každého uživatele, a když promluví, tak mu nabídne personalizovaná doporučení. Pomocí AI Chatbot můžete komunikovat se svojí televizí a vyřešit s ním všechny konfigurace nastavení a případné problémy.

Užijte si špičkové hraní
S televizí LG 65QNED86A6A si také užijete skvělý gaming. Herní mód Auto Low Latency Mode (ALLM) umožňuje komunikaci mezi herní konzolí a televizí pro zobrazení herního obsahu s co nejmenším zpožděním. Herní formát HGiG byl vyvinut proto, aby bylo hraní v nastavení HDR konzistentnější a pro zážitek z přesnějšího obrazu bez nadměrné saturace nebo přeexponovaných oblastí. Naprosto hladký pohyb postav zajišťuje technologie AMD FreeSync Premium. Funkce Variable Refresh Rate (VRR) synchronizuje obnovovací frekvenci v realném čase tak, aby byla shodná s konzolí pro plynulejší pohyb bez sekání. Zjednodušené menu Game Dashboard umožňuje rychle kontrolovat a operativně měnit jednotlivá nastavení během hraní.

Dokonalá kompatibilita s LG Audio
S držákem Synergy Bracket lze k vaší televizi LG 65QNED86A6A nainstalovat samostatný LG soundbar, který se s ní sladí v dokonalé harmonii. Prostřednictvím rozhraní WOW dokáže televize využívat soundbar a zároveň vestavěné reproduktory tak, abyste si mohli vychutnat dynamičtější 3D zvuk. Také vám usnadní jeho ovládání a například nastavení profilů či režimů.
| Typ přístroje | QNED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 65" / 164 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 65,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 164,00 cm |
| Frekvence | 120 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160) |
| Kvalita obrazu | DOLBY VISION |
| Typ podsvícení | Mini LED |
| Typ obrazovky | QNED |
| Stojan | Středová noha |
|---|
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Operační systém | WebOS |
|---|---|
| Aplikace | YouTube Kids, XBOX Gaming Pass, YouTube, T-Mobile TV GO, Voyo, TikTok, Twitch, Telly, Spotify, Sledovani.tv, Skylink Live TV, SkyShowtime, Seznam TV, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oktagon TV, Oneplay, O2 TV, Netflix, Magio Go, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Facebook, Disney Plus, Canal +, Apple TV, Antik TV |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Speciální funkce | Procesor 8 AI, rozšířený rozsah barev Dynamic QNED Color, Dolby Vision, obnovovací frekvence v herním režimu až 144Hz, zvuk 8 AI Sound PRO |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| Další funkce | Skylink Fast Scan, Filmmaker mode, Calman |
| SPDIF | Ano |
| Speciální funkce | Dolby Vision |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Počet HDMI | 4 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | 2× |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, DLNA, Chromecast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 144 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 85 kWh |
| Energetická třída | E |
| Herní funkce | XBOX Game App, VRR, HGiG, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM), AMD FreeSync Premium, 144Hz Game Accelerator |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 90,90 cm |
|---|---|
| Šířka | 145,60 cm |
| Hloubka | 28,50 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 90,9 x 145,6 x 28,5 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 84 x 145,6 x 2,97 cm |
| Hmotnost | 26,3 kg |
| VESA uchycení | 300 × 300 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.