- QNED televize s úhlopříčkou 50"
- technologie Dynamic QNED Color Pro a Advanced Local Dimming
- rozlišení 4K UHD (3 840 × 2 160 px)
- operační systém WebOS 25
- 3 HDMI a 1 USB vstup
- VRR až 60 Hz
- energetická třída D
Varianty produktu
Doporučené služby
Další možnosti financování

Televize LG 50QNED82A6B

Obraz a výkon na nové úrovni
Chytrá televize LG 50QNED82A6B přináší zcela nové možnosti kvality obrazu i zvuku a povznáší celkový zážitek ze sledování na novou úroveň. QNED televize má úhlopříčku 50" a poskytuje rozlišení až 4K UHD. Pyšní se technologií Dynamic QNED Color Pro s Advanced Local Dimming pro detailní a kontrasní obraz. Dále obsahuje mnohá vylepšení pomocí AI včetně funkcí AI 4K Super Upscaling a Dynamic Tone Mapping. Ty analyzují každý snímek a upravují jas, barvy i kontrast k dokonalosti.

Vše z pohodlí vaší pohovky
Hrajte naplno své oblíbené hry s LG 50QNED82A6B a objevujte nové příběhy. S Variable Refresh Rate (VRR) až 60 Hz a funkcí ALLM si můžete užívat plynulý obraz bez trhání a latence. Nebo si obývací pokoj přetvořte v kino s režimem FILMMAKER MODE a podívejte se na ty nejnovější filmy v kvalitě odpovídající filmařským standardům. Stačí už jen připravit popcorn a můžete se pustit do akce.

Nekonečné možnosti LG
Objevte další užitečné funkce, které LG 50QNED82A6B nabízí, s ovladačem AI Magic Remote. Rozpoznání hlasu pro personalizovaná doporučení, AI Chatbot pro snadnou konfiguraci a mnoho dalšího na vás čeká s televizí LG. Nechybí ani další vylepšení zvuku včetně algoritmu pro vytvoření prostorového zvuku nebo AI Clear Sound ke korekci tónů.
| Typ přístroje | QNED televize |
|---|---|
| Modelový rok | 2025 |
| Úhlopříčka v palcích/cm | 50" / 126 cm |
|---|---|
| Úhlopříčka v palcích | 50,0 " |
| Úhlopříčka v cm | 126,00 cm |
| Frekvence | 60 Hz |
|---|---|
| Rozlišení | 4K (3840 x 2160 px) |
| Kvalita obrazu | UHD, Lokální stmívání, HDR10 |
| Typ podsvícení | Edge LED |
| Typ obrazovky | QNED |
| Stojan | Boční nohy |
|---|
| Operační systém | WebOS |
|---|---|
| Aplikace | YouTube Kids, XBOX Gaming Pass, Voyo, YouTube, T-Mobile TV GO, TikTok, Twitch, Telly, Spotify, Sledovani.tv, SkyShowtime, Seznam TV, Skylink Live TV, Rakuten TV, Prime Video, Prima +, Oktagon TV, Oneplay, O2 TV, Netflix, Magio Go, Magenta TV, Lepší.TV, Kuki, iVysílání, HBO Max, HBO GO, FilmBox, Facebook, Disney Plus, Canal +, Apple TV, Antik TV |
| DVB-S Satelitní tuner TV | DVB-S2 |
|---|---|
| Duální tuner | Ne |
| TV tunery | DVBT2-HEVC/C/S2 |
| DVB-T Pozemní tuner TV | DVBT2-HEVC |
| DVB-C Kabelový tuner TV | DVB-C |
| CI slot | Ano |
|---|---|
| EKO senzor | Ano |
| Smart TV | Ano |
| Speciální funkce | Procesor 7 AI, rozšířený rozsah barev Dynamic QNED Color, 4K AI upscaling, lokální stmívání, zvuk 7 AI Sound PRO |
|---|---|
| Časovač vypnutí | Ano |
| DLNA | Ano |
| Obraz v obrazu (PIP) | Ano |
| Přehrává z USB | Video/Foto/Hudba |
| Záznam TV vysílání na USB | Ano |
| Další funkce | Filmmaker mode, Skylink Fast Scan, Calman |
| SPDIF | Ano |
| Speciální funkce | 4K AI upscaling |
| Hbbtv (červené tlačítko) | Ano |
| Konektory | USB, RJ-45, HDMI |
|---|
| Počet HDMI | 3 |
|---|---|
| Připojení sluchátek | Ne |
| Wi-Fi | Integrovaná |
| USB | Ano |
| VGA | Ne |
| Komunikace | Wi-Fi, Miracast, DLNA, Chromecast, Bluetooth, Apple Airplay 2 |
| Ethernet (LAN) | Ano |
| Energetická třída HDR | G |
|---|---|
| Spotřeba energie/1000h HDR | 99 kWh |
| Spotřeba energie/1000h SDR | 65 kWh |
| Energetická třída | F |
| Herní funkce | XBOX Game App, VRR, HGiG, Game mode, Game bar, Auto Game Mode (ALLM) |
|---|
| Systém repro | 2.0 |
|---|---|
| Výkon reproduktorů | 20 W |
| Výška | 72,10 cm |
|---|---|
| Šířka | 112,40 cm |
| Hloubka | 25,70 cm |
| Rozměry (VxŠxH) | 72,1 x 112,4 x 25,7 cm |
| Rozměry bez podstavce (VxŠxH) | 65,4 x 112,4 x 4,99 cm |
| Hmotnost | 12,6 kg |
| VESA uchycení | 200 × 200 |
| Barva | Černá |
|---|
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.