Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

LEGO® Friends 41753 Palačinkárna

Stavebnice LEGO Friends Palačinkárna, doporučený věk 6+ , počet kostek 157Celý popis

LEGO Friends 41753

LEGO® Friends 41753 Palačinkárna

  • kreativní stavebnice
  • sada 157 kostek
  • vhodná od 6 let
  • zábava pro malé i velké
  • rozvíjí kreativitu a fantazii
LEGO Friends 41753

Nová generace městečka Heartlake

Pojďte s námi objevovat nové ulice, krámky a parky do přátelského města Heartlake, kde je vše čisté, barevné a krásně útulné. Hlavně je to čistě holčičí záležitost, kde si popovídáš s kamarádkami a prožiješ plno dobrodružství. Se sadou LEGO® Friends 41753 postavíte venkovní palačinkárnu, rozestavíte stolek a už můžete vyhlížet prvního návštěvníka. V palačinkárně najdete různé druhy polev na palačinky, med, čokoládu a točící se kuchyňský robot.

LEGO Friends 41753

Voňavé palačinky a šálek kakaa v dobré společnosti

Vašimi kamarádkami se stanou nebojácná Luna a vždy usměvavá sympatická Paisley. Můžete s nimi objevovat svět kolem vás, nebo si jen vypít šálek něčeho dobrého u stánku. Pokud budete mít štěstí, možná se s vámi skamarádí malý roztomilý králíček.

LEGO Friends 41753

Interaktivní zábava s aplikací LEGO®

Aplikace LEGO® Builder vám umožní vizualizovat model a různě s ním otáčet a přibližovat. Přehledně v ní můžete sledovat, jak daleko jste ve stavbě pokročili. Najdete v ní také návod, jak stavebnici stavět. 

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.