Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Lego Disney 43220 Peter Pan & Wendy

Stavebnice LEGO Disney Peter Pan & Wendy's Storybook Adventure, doporučený věk 5+, počet kostek 111Celý popis

LEGO 43220

Stavebnice LEGO Disney 43220 Peter Pan & Wendy's Storybook Adventure

  • pro děti od 5 let
  • počet dílků 111
  • inspirováno novým filmem od společností Disney
  • 3 minifigurky a figurka pejska
  • obsahuje dům Darlingových, skrýš ztracených chlapců, Ostrov lebek a pirátskou loď
  • podporuje rozvoj dětských dovedností
  • interaktivní návod v aplikaci LEGO Builder
LEGO 43220

Mikrosvět plný detailů

Do detailu propracovaná stavebnice LEGO Disney 43220 Peter Pan & Wendy's Storybook Adventure se 111 dílky motivuje dětivolné hře, je inspirován novým filmem od společnosti Disney. S 3 minifigurkami Peterem Panem, Wendy a kapitánem Hookem nabízí nekonečné možnosti zábavy. Malí filmoví fanoušci si postaví dům Darlingových s pokojíčkem pro Wendy, skrýš ztracených chlapců, Ostrov lebek a pirátskou loď. Nechybí ani minifigurkapejska Nany se psí boudou a různé další detaily z filmu, které rozzáří každou hru. Stavebnice je uložena v uzamykatelné pohádkové knize na klíč pro snadné hraní na cestách.

LEGO 43220

Pro milovníky Petra Pana

Legendární stavebnice LEGO nabízí bezbřehé možnosti hraní. Stačí jen popustit uzdu dětské představivosti. Vaši předškoláci mohou během stavění a hraní rozvíjet klíčové dovednosti a získávat sebevědomí. Zopakují si filmové momenty nebo vytvoří příběhy nové. Děti stavbou provede interaktivní návod v bezplatné intuitivní aplikaci LEGO Builder. Umožní jim během tvoření ukládat si stavebnice, sledovat postup a přibližovat a otáčet modely ve 3D. Stavebnice LEGO Disney 43220 Peter Pan & Wendy's Storybook Adventure je přesně ten typ narozeninového, vánočního či jakéhokoliv jiného dárku, který rozzáří dětské oči.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.