Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Lego Creator 31135 Retro motorka

5,0
1 hodnocení
1 recenze

Stavebnice LEGO Creator 3in1 Retro motorka, doporučený věk 8+ , počet kostek 128
Celý popis

LEGO 31135

LEGO Creator 3 v 1 31135 Retro motorka

  • kreativní stavebnice
  • sada 128 kostek
  • vhodná od 8 let
  • zábava pro malé i velké
  • rozvíjí kreativitu a fantazii
LEGO 31135

Svět motoristiky vás očeká

Rádi si stavíte a jste nadšenec do závodních aut a stylových motorek? Sada LEGO Creator 3v1 31135 Retro motorka vám nabídne hned 3 rozmanité modely. Obměníte si s ní stylově svůj „vozový park“ zábavnou formou. Staňte se například nočním jezdcem a prohánějte se ulicemi New Yorku. Můžete vyrazit i na okruh a dostat se na stupnici vítězů.

LEGO 31135

Super rychlé stroje stylově

Model klasické motorky se pyšní řídítky, točím se předním kolem, stylovými světlomety a velkým stylovým chopperovým výfukem. Vaše jízda bude mít ten správný náboj a vtáhne tě do světa motorkářů. Úžasné herní možnosti si užijete také s pouliční motorkou. Kompaktní provedení vám dovolí si svůj stroj vzít i na dlouhé cesty autem, nebo do školy. Můžete si ji díky stojanu pohodlně vystavit a třeba snít o širokých silnicích, kde jste jen vy a váš stroj. Nebo dosáhněte té nejvyšší rychlosti na dráze a všechny ostatní nechejte v dálce za sebou. Model dragsteru vás vrhne do dějiště automobilových závodů. Staňte se závodníkem a dopřejte si extrémní rychlost.

LEGO 31135

Interaktivní zábava s aplikací LEGO

Aplikace LEGO Builder je skvělým nástrojem, jak stavebnici posunout o level výše. Přináší vizualizaci postavených a nově tvořených modelů, které můžete různě otáčet a přibližovat. Můžete v ní pohodlně také zkoumat návody na stavbu kreativní sady Creator 3 v 1.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.