Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Lego Creator 1 31124 Super robot

Stavebnice LEGO Creator 3in1 Super robot, doporučený věk 6+ , počet kostek 159
Celý popis

LEGO 31124

LEGO Creator 3v1 31124 Super robot

  • kreativní stavebnice
  • sada 159 kostek
  • vhodná od 6 let
  • polohovací modely
  • zábava pro malé i velké
  • rozvíjí kreativitu a fantazii
LEGO 31124

Svět robotiky a budoucnosti vás očeká

Stavebnice LEGO Creator 3v1 31124 Super robot vás doprovodí na velká dobrodružství ze světa budoucnosti. Dostanete se s ním za hranice všedních dní. Nesmí chybět akce a nevšední setkání. Stačí začít stavět a fantazii se meze nekladou. Můžete si postavit hned 3 různé stroje a pustit se do vymýšlení rozmanitých příběhů. Můžete se stát kapitánem kosmického plavidla zkoumající měsíc, být majitel super silného robota, nebo se jen tak prohánět ulicemi Tokia v roce 2223.

LEGO 31124

Stavebnice 3v1 otevírá svět neomezených možností

Super robot je neskutečně silný a umí létat! Stačí jen vysunout křídla a vzhůru do oblak. Bude se vám s ním skvěle hrát, má polohovatelné ruce a umí otáčet hlavou. Mechanického draka bude zábava už jenom stavět. Hned jak vložíte poslední kostičku bude chtít vzlétnout a snažit se roztáhnout křídla. Ukáže vám bouřkové mraky a bude vám věrně sloužit. Proudový letoun vás přenese do světa budoucnosti a nových možností dopravy. Je elegantní a zároveň super rychlý. Svou tryskovou rychlostí vás dostane. Navíc má polohovatelná křídla.

LEGO 31124

Interaktivní zábava s aplikací LEGO

Aplikace LEGO Builder je skvělým nástrojem, jak stavebnici posunout ještě dál. Přináší vizualizaci postavených a nově tvořených modelů, které můžete různě otáčet a přibližovat. Můžete v ní pohodlně také zkoumat návody na stavbu kreativní sady Creator 3v1.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.