Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Lego 31140 Kouzelný jednorožec

5,0
1 hodnocení
1 recenze

Stavebnice LEGO Creator 3in1 Kouzelný jednorožec, doporučený věk 7+ , počet kostek 145
Celý popis

LEGO Creator 31140

LEGO Creator 3v1 31140 Kouzelný jednorožec

  • kreativní stavebnice
  • sada 145 kostek
  • pohyblivé modely
  • vhodná od 7 let
  • zábava pro malé i velké
  • rozvíjí kreativitu a fantazii
LEGO Creator 31140

Vstupte do říše fantazie a užijte si spoustu zábavy

Kreativní sada LEGO Creator 31140 Kouzelný jednorožec je určená pro kreativní děti od 7 let. Vtáhne vás do hry svou barevností a hravostí. Můžete s ní postavit tři různé magické tvory ze světa fantazie a dopřát si s ní spousty legrace. Okouzlí vás bájný jednorožec, mořský koník, nebo vám svá pírka ukáže páv. Postavičky jsou dokonce pohyblivé.

LEGO Creator 31140

Dobrodružství s magickými tvory

Magický jednorožec s okouzlujícím zlatým rohem a duhovou hřívou vás přenese do světa pohádek během okamžiku. Můžete si ho vystavit na duhovém podstavci a využít jeho pohybových schopností. Umí totiž stát na všech 4 nohách, nebo ho upevníte na podstavec v pohybu na zadních. Postavička páva se pyšní nádherným barevným ocasem. S ním se v zámecké zahradě nikdy neztratíte. Má roztomilý kukuč a umí hýbat svými pavími péry. Nebo si užijte průzkum světa pod vodou po boku mořského koníka. Je pohádkově barevný a ukáže vám svět tam dole pod hladinou.

LEGO Creator 31140

Interaktivní zábava s aplikací LEGO

Aplikace LEGO Builder je skvělým nástrojem jak stavebnici LEGO Creator 31140 využít naplno. Dopřeje vám možnost model vizualizovat a různě s ním otáčet a přibližovat si jej. Už nemusíte mít strach, že dítko ztratí návod, budete jej mít vždy při ruce v aplikaci.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.