Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Lamart LT8049

Bezdotykový koš, materiál: nerez, plast, barva nerez, objem 45 l, rozměr: 25x34x71,5 cmCelý popis

Hlídat změny u produktu
Lamart LT8049

Lamart LT8049

Odpadkový koš LAMART LT8049

Odpadkový koš LAMART LT8049

  • moderní design
  • objem 45 litrů
  • rozměry 25 × 34 × 71,5 cm
  • bezdotykové otevření víka za pomoci pohybového čidla
  • vyroben z kvalitní nerezové oceli a odolného plastu
  • fotoelektrický systém
  • nízká spotřeba energie
  • 3 roky záruka
Odpadkový koš LAMART LT8049

Chytré řešení, které vám pomůže v boji s odpadky

Máte pocit, že běžné odpadkové koše jsou zastaralé a nehygienické? Pak pro vás máme výbornou alternativu, která vás zajisté ohromí. Bezdotykový odpadkový koš LAMART LT8049 přináší moderní způsob jak skoncovat s odpadem a přitom si zachovat hygienicky čistou domácnost či kancelář. Jeho elegantní design v kombinaci nerezového těla a černého plastového víka vhodně doplní každý interiér, a navíc se díky kompaktním rozměrům: 25 × 34 × 71,5 cm pohodlně vejde i do úzkých prostor. Celkový objem 45 litrů zase zaručí, že nebudete muset každou chvíli vynášet koš do popelnice. Ale to nejlepší na tomto odpadkovém koši je zaručeně jeho bezdotykové ovládání – k otevření víka vám postačí pouhé mávnutí rukou před pohybovým čidlem. Už žádné mačkání pedálů či dotýkání znečištěného víka, díky fotoelektrickému systému minimalizujete přenos bakterií a úklid vás bude zase o něco více bavit.

Odpadkový koš LAMART LT8049

Nízká spotřeba, kvalitní provedení

Další nespornou výhodou odpadkového koše LAMART LT8049 je jeho nízká spotřeba energie, baterie vám vydrží opravdu dlouho a když už je přeci jen budete muset vyměnit za nové, mile vás překvapí, jak snadno to zvládnete. Bezdotykový odpadkový koš je vysoce kvalitní výrobek, na který je navíc prodloužená záruka 3 roky. Přidejte se k tisícům spokojených uživatelů a začněte nový způsob likvidace odpadu i vy.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.