Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Kingston SDS2/32GB

Paměťová karta SDHC, kapacita 32 GB, standard UHS-I Speed Class, U1, V10 rychlost čtení až 100 MB/sCelý popis

Hlídat změny u produktu
Kingston SDS2/32GB

Kingston SDS2/32GB

Natáčejte filmová videa s rozlišením Full HD a 4K UHD

Karta SD Canvas Select Plus značky Kingston je navržena jako výjimečně výkonná, rychlá a odolná a je určená pro velká zatížení, jako je přenášení a vyvolávání fotografií s vysokým rozlišením a pořizování a úprava videí s rozlišením Full HD. Může dosáhnout až rychlostí třídy 10 UHS-I 100 MB/s * pro snadné ukládání a rychlý přenos společně s pokročilým rozhraním UHS-I, které dokáže zaznamenávat filmová videa s rozlišením Full HD a 4K Ultra HD. SD kartaCanvas Select Plus je konstruována tak, aby fungovala i v nejdrsnějších podmínkách, takže si ji můžete vzít kamkoli s vědomím, že jsou Vaše soubory, fotografie a videa chráněny. Dostupná ve více kapacitách až do 512 GB** a s doživotní zárukou.

• Třída 10 UHS-I s rychlostí až 100 MB/s*
• Pořizování snímků a videí s rozlišením Full HD (1080p) a 4K UHD
• Odolná
• Celoživotní záruka

* Rychlost se může lišit v závislosti na hardwaru, softwaru i způsobu použití.
** Část z uvedené kapacity paměťového flash zařízení je využita k formátování a dalším funkcím, a proto není k dispozici pro úložný prostor. Z tohoto důvodu je vlastní kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je kapacita uvedená na výrobcích. Další informace naleznete v příručce flash paměťovými zařízeními „Flash memory guide" od společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.