Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Kingston SDS2/128GB

Paměťová karta SDXC, kapacita karty 128 GB, rychlost čtení 100 MB/s, rychlost zápisu 85 MB/sCelý popis

Hlídat změny u produktu
Kingston SDS2/128GB

Kingston SDS2/128GB

KINGSTON SDS2

Karta SD Canvas Select Plus SDS2/128GB značky KINGSTON je navržena jako výjimečně výkonná, rychlá a odolná a je určená pro velká zatížení, jako je přenášení a vyvolávání fotografií s vysokým rozlišením a pořizování a úprava videí s rozlišením Full HD. Může dosáhnout až rychlostí třídy 10 UHS-I 100 MB/s* pro snadné ukládání a rychlý přenos společně s pokročilým rozhraním UHS-I, které dokáže zaznamenávat filmová videa s rozlišením Full HD a 4K Ultra HD. SD karta KINGSTON Canvas Select Plus SDS2/128GB je konstruována tak, aby fungovala i v nejdrsnějších podmínkách, takže si ji můžete vzít kamkoli s vědomím, že jsou Vaše soubory, fotografie a videa chráněny.

Klíčové vlastnosti

  • Třída 10 UHS-I s rychlostí až 100 MB/s*
  • Pořizování snímků a videí s rozlišením Full HD (1080p) a 4K UHD
  • Kapacita 128 GB**
  • Odolná
  • Celoživotní záruka

* Část z uvedené kapacity paměťového flash zařízení je využita k formátování a dalším funkcím, a proto není k dispozici jako úložný prostor. Z tohoto důvodu je vlastní kapacita dostupná pro ukládání dat nižší, než je kapacita uvedená na výrobcích. Další informace naleznete v příručce paměťovými zařízeními „Flash memory guide“ od společnosti Kingston na adrese kingston.com/flashguide.

** Rychlost se může lišit v závislosti na hardwaru, softwaru i způsobu použití.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.