Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Kingston SDCG3/64GB

SDCG3/64GB MicroSDXC paměťová karta řady Canvas GO! Plus, kapacita 64GB, standard Class 10, UHS-I, U3, V30, A2, rychlost čtení až 170 MB/s , rychlost zápisu až 70MB/sCelý popis

Hlídat změny u produktu
Kingston SDCG3/64GB

Kingston SDCG3/64GB

Karta Canvas Go! Plus microSD je určená dobrodruhům, kteří jsou stále venku a hledají dokonalý okamžik k zachycení. S vynikajícími přenosovými rychlostmi až 170 MB/s* karta Canvas Go! Plus microSD zrychluje pracovní postup a zvyšuje efektivitu tak, abystezískali víc času pro svoji tvořivost při dalším dobrodružství. Rychlost U3 a V30 vám umožní natáčet úchvatná videa v rozlišení 4K Ultra-HD bez obav ze zpomalení nebo přeskočení snímků a můžete pořídit rychlou sérii fotografií, která bude plynulá a konzistentní. Karta Canvas Go! Plus microSD podporuje výkonnostní třídu aplikací A2, která zrychlí váš pracovní postup pomocí vyššího výkonu aplikací na telefonech a tabletech. K dispozici je SD adaptér pro zvýšení všestrannosti použití se zařízeními, která jsou kompatibilní s formátem SD.

- Vynikající přenosová rychlosti až 170 MB/s* pro čtení a 70 MB/s pro zápis
- Ideální pro akční kamery, drony a zařízení se systémem Android,
- Rychlost U3 a V30,
- Podporuje výkonnostní třídu aplikací A2,

* Na základě interního testování se výkon může lišit v závislosti na hostitelském zařízení. Navrženo proprietární technologií umožňující dosažení rychlosti čtení za hranicí specifikace UHS-I 104 MB / s, až do 170 MB / s. Plný výkon vyžaduje čtečku microSD Reader MobileLite Plus.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.