Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

Jabra Talk 25 SE

Bluetooth handsfree, kompatibilní s iOS i Android, BT 5.0, dosah 10m, ovládací tlačítka, mikrofon, frekvence 100Hz až 10kHz, citlivost 103 dB, baterie 0,3Wh, výdrž až 9 hodinCelý popis

Hlídat změny u produktu
Jabra Talk 25 SE

Jabra Talk 25 SE

Bluetooth headset Jabra Talk 25 SE

Bluetooth headset Jabra Talk 25 SE

  • Čisté hovory v HD kvalitě, spojení přes Bluetooth
  • 9 hodin výdrřž pro volání, poslech hudby, podcastů a GPS pokynů
  • Možnost připojit ke dvěma zařízením současně
Bluetooth headset Jabra Talk 25 SE

Za každých okolností na příjmu a s volnýma rukama

Jabra Talk 25 SE je naprostým standardem pro každého, kde chce během cest diskrétně vyřizovat telefonáty, nebo třeba poslouchat muziku. Za každých okolností volné ruce a zároveň dokonale čistý Bluetooth přenos pro obě strany díky kvalitním reproduktorům i mikrofonu. Režim MultiUse vám umožní připojit se ke dvěma zařízením najednou, můžete tak poslouchat hudbu a zároveň přijímat GPS pokyny, kudy nejlépe jet. Obdivuhodná výdrž celého zařízení je až 9 hodin, což je skutečně působivé, navíc stačí pohé 2 hodiny pro opětovné plné nabití. V pohotovostním režimu vydrží Jabra Talk 25 SE až 10 dní, navíc s funkcí PowerNap máte ještě více času, díky adaptivnímu prodloužení výdrže a režimu chytrého spánku.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.