Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

iPad Pro M4

Apple iPad Pro 2024 s rychlým čipem Apple M4 a Ultra Retina XDR displejem je všestranné a vysoce výkonné zařízení vhodné pro práci i zábavu. Během používání oceníte mimo jiné i fungování s novým Apple Pencil Pro a Magic Keyboard. iPad Pro M4 můžete navíc zakoupit v 11palcovém i 13palcovém provedení. 

iPad Pro 2024 v 11palcovém a 13palcovém provedení

Vybírat lze z 11palcového a 13palcového provedení, které je doplněné Ultra Retina XDR displejem. Těšit se tak můžete na úžasnou přesnost barev, perfektní jas a kontrast. iPad Pro 2024 obsahuje i vyspělé technologie v podobě ProMotion, širokého barevného rozsahu P3 a True Tone. U verze 1TB a 2TB je možné objednání skla displeje s nanotexturou.

ipad pro m4

Perfektní výkon a úložiště

Dokonalý výkon pro maximální pracovní i volnočasové nasazení třeba v podobě hraní her podává až 10jádrové CPU a 10jádrové GPU čipu M4. S ohledem na baterii je zajištěn bezproblémový celodenní chod. iPad Pro 2024 nabízí úložiště až 2 TB vhodné pro velké soubory i aplikace.

Nový Apple Pencil Pro a Magic Keyboard

iPadOS se postará o intuitivní a všestranné používání. S ohledem na nový Apple Pencil Pro a Magic Keyboard (oboje v samostatném prodeji) lze komfortně pracovat, učit se nebo multitaskovat. iPad Pro M4 obsahuje v základu aplikace jako Safari, Keynote nebo Zprávy, přičemž je jich více než milión dalších připravených ke stažení v App Storu.

pro m4 pc

iPad Pro M4 s kvalitními fotoaparáty

Pro videokonference a selfie snímky vám přijde vhod 12Mpx ultraširokoúhlá přední kamera s centrováním záběru. Díky 12Mpx širokoúhlému zadnímu fotoaparátu s bleskem True Ton si můžete pořídit nádherné fotografie a 4K videa s podporou ProResu. iPad Pro 2024 doplňují čtyři kvalitní mikrofony a čtyřreproduktorová zvuková soustava. Pomocí skeneru LiDAR je navíc vytvářena hloubková mapa okolního prostoru.

Bezdrátové připojení

Bezdrátové připojení obstará Wi‑Fi 6E a superrychlé 5G. Přes konektor USB‑C s podporou pro Thunderbolt/USB 4 jednoduše připojíte k iPadu Pro 2024 i externí monitor nebo další zařízení.

pro m4

iPad Pro 2024 a FACE ID

iPad Pro M4 můžete odemknout pouhým pohledem, jelikož obsahuje FACE ID. Umožněno je i jednoduché potvrzování plateb nebo přihlašování do aplikací, a to vše bezpečně. 

29 989 Kč
78 990 Kč
11 "
13 "
8 GB
16 GB
256 GB
2 000 GB
Všechny filtry

47 produktů

Zobrazit dalších 23
last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.