Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

iMac 24" M3

iMac 24 M3 od společnosti Apple je opatřen úžasným 24palcovým 4,5K Retina displejem. Základním kamenem špičkového modelu iMac 24 je čip M3, který nabízí unikátní výkon. Připravena je mimo jiné řada novinek v macOS Sonoma. Pořídit si můžete i praktické a velmi stylové příslušenství, které vám usnadní a zpříjemní každodenní práci na počítači. V nabídce narazíte rovněž na předchozí modely Apple iMac.

Apple iMac M3 perfektní tělem i duší

Ikonický design iMacu je u tohoto modelu nabízen v sedmi zářivých barvách, ve kterých si svého favorita vybere každý. iMac M3 se může pochlubit 24palcovým 4,5K Retina displejem. Ten disponuje až 11,3 miliony pixelů, více než miliardou barev a jasem v rozsahu až 500 nitů. Výsledkem je ostré a živé zobrazení jakéhokoliv obsahu.

Vysokou kvalitu videohovorů z domova nebo práce zajišťuje HD FaceTime kamera s 1080p a soustava tří mikrofonů. Prostorový zvuk Dolby Atmos a set šesti reproduktorů vás vtáhne do děje, ať hraje hry nebo sledujete videa. 

iMac 24 má k dispozici Wi-Fi 6E. Oproti svým předchůdcům tak zvládne stahování až 2× rychleji. Snadné a rychlé připojení k této nadupané mašince umožňuje Bluetooth 5.3. Vhod vám jistě přijdou i čtyři USB-C vstupy. Dva z nich jsou navíc rychlé porty Thunderbolt.

iMac 24 se špičkovým čipem M3

Výkonný čip M3 přináší úžasný výkon při sledování 4K videí i editaci fotografií. Levou zadní zvládá samozřejmě multitasking u běžných aplikacích. iMac 24 M3 je opatřen rovněž silným GPU. Těšit se můžete na ohromující výkon a dechberoucí rychlost i při nejnáročnějších projektech. Prohlížeč Safari v novém designu pro snadný přístup k oblíbenému obsahu běží na iMac 24 až o 30 % rychleji. Stejných výsledků dosahuje třeba při práci s Microsoft Word nebo Excel.  

Vylepšený operační systém macOS Sonoma

Operační systém macOS Sonoma přichází s novinkami, které vám dopřejí ještě příjemnější a produktivnější práci. Díky univerzálnímu ovládání můžete přenášet vše potřebné mezi zařízením iMac a iPad přes jedinou myš a klávesnici.

Podpora AirPlay se postará o komfortní bezdrátové sdílení obsahu na obrazovku iMac M3 z ostatních pomocníků, kteří podporují stejnou funkci. S rodinou, přáteli i kolegy můžete snadno komunikovat přímo ze svého počítače přes krátké zprávy, které využívá iPhone nebo iPad.

 

Notebooky, PC, tablety a IT příslušenství

Počítače

iMac

Všechny filtry

0 produktů

last-visited

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.