- 23,8" IPS displej s rozlišením 1 920 × 1 080 px
 - 4jádrový procesor AMD Ryzen 5 7520U, 8 vláken
 - frekvence procesoru 2,8 GHz, boost 4,3 GHz
 - 16GB operační paměť LPDDR5
 - SSD disk s kapacitou 512 GB
 - integrovaná grafická karta AMD Radeon 610M
 - operační systém Windows 11 Pro
 - klávesnice a myš v balení
 
Další možnosti financování

AIO počítač HP ProOne 245 G10 (B6YM0ET)

Pracant, který nezabere moc místa
Hodil by se vám k práci stolní počítač, ale nemáte na něj dostatek prostoru? Tak přesně pro vás je All-in-One zařízení HP ProOne 245 G10. Veškeré jeho komponenty jsou schované v monitoru, takže nezabere moc místa. I tak ale odvede poctivou práci. Pohání ho 4jádrový procesor AMD Ryzen 5 7520U, který doprovází 16GB operační paměť. Samozřejmostí jsou i klávesnice a myš HP 125 v balení. Navíc váží jen 5,37 kg, takže ho případně jednoduše přenesete – třeba do nové kanceláře.

Jasná obrazovka i v létě
Na 23,8" IPS monitoru počítače HP ProOne 245 G10 vše krásně uvidíte i za prosluněných dní. Je totiž vybavený antireflexivním povrchem. Nebudou vás tak rušit odlesky světla. Navíc dosahuje svítivosti až 250 nitů. S jeho FullHD rozlišení (1 920 × 1 080 px) a 72% NTSC barevným gamutem si skvěle užijete sledování videí – ať už na YouTube nebo Netflixu.

Pracujte okamžitě
Až počítač vybalíte z krabice, stačí ho zapojit a zapnout. Má totiž předinstalovaný operační systém Windows 11 Pro. Do práce se tak můžete pustit okamžitě po krátkém úvodním nastavení. Systém vám nabídne jednoduchý multitasking i většinu programů potřebnou pro nejrůznější typy povolání. Bez problému zvládnete také pracovní i rodinné videohovory. Stačí vysunout 5Mpx webkameru, která má navíc 2 integrované mikrofony.

Vysoká konektivita je samozřejmost
Všechna svá data pohodlně uložíte na 512GB SSD. Samozřejmostí je i vysoká konektivita počítače. K dispozici budete mít řadu USB-A i USB-C portů – některé z nich jsou navíc schopné přenášet rychlostí až 5 Gbit/s, takže třeba prezentaci přesunete na flash disk rychlostí blesku. Nechybí ani Bluetooth 5.3 a k internetu se jednoduše připojíte přes Wi-Fi 6 nebo síťový port RJ-45. A díky HDMI můžete připojit i druhý monitor.
| Použití | Kancelářský | 
|---|---|
| Typ přístroje | PC sestava s monitorem | 
| Model | ProOne 245 G10 (B6YM0ET) | 
| Part Number | B6YM0ET | 
| SSD Disk | 512 GB | 
|---|
| Operační paměť | 16 GB | 
|---|
| Úhlopříčka displeje | 23.80 " | 
|---|---|
| Svítivost displeje | 250 Nit | 
| Typ displeje | IPS | 
| Model procesoru | Ryzen 5 7520U | 
|---|---|
| Procesorová řada | Ryzen 5 | 
| Základní frekvence procesoru | 2.80 GHZ | 
| Frekvence procesoru boost | 4.30 GHZ | 
| Výrobce procesoru | AMD | 
| Operační systém | Windows 11 Professional | 
|---|
| Mechanika | Ne | 
|---|
| Grafika | Radeon Graphics | 
|---|---|
| Výrobce grafiky | AMD | 
| Počet USB portů | 5 | 
|---|
| Výška | 41.90 CM | 
|---|---|
| Šířka | 54.06 CM | 
| Hloubka | 18.37 CM | 
| Hmotnost | 5.4 KG | 
| Barva | Bílá | 
|---|
K dispozici nejsou žádné dokumenty ke stažení
Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.