Katalog Prodejny
Porovnání
Přihlásit
Košík

HP 25x

Herní monitor, úhlopříčka displeje: 62,23 cm (24,5“), rozlišení: 1 920 x 1 080, jas 400 cd/m2, kontrastní poměr: 1 000 : 1 statický, doba odezvy: 1 msCelý popis

Hlídat změny u produktu
HP 25x

HP 25x

HP 25x

Herní monitor HP 25x 24,5 FHD

  • jas displeje 400 mcd/m²
  • perfektní rychlost odezvy 1 ms
  • flexibilní konstrukce nastavení monitoru
  • úhlopříčka 24,5ˮ
  • technologie AMD FreeSync
  • režim Low Blue Light
HP 25x

Vždy jasný a ostrý herní monitor

Výkonný a extrémně rychlý herní monitor HP 25x 24,5 vás vtáhne do děje. Brilantní obraz zaručuje jas displeje 400 cd/m² a rozlišení 1 920 × 1 080. Spolu s perfektní odezvou 1 ms a obnovovací frekvenci 144 Hz zažijete u hraní her opravdový zážitek. Nechybí možnost propojení pomocí konektoru DisplayPort a HDMI. Všestranně nastavitelný herní monitor HP 25x 24,5 disponuje také možností synchronizace s grafickou kartou AMD pomocí technologie AMD FreeSync.

HP 25x

Jednoduché polohování všemi směry

Naprosto flexibilní konstrukce monitoru HP 25x 24,5 umožňuje jednoduchým pohybem polohovat výšku v rozsahu 100 mm. K docílení požadované pozice využijte náklon -4 až +20° a otočení monitoru až o 90°, což oceníte v oblasti grafické tvorby či nákresů. Další možností je uchycení na zeď s podporou VESA držáku. Díky všestranné konstrukci monitoru HP 25x 24,5 budete mít zaručený komfort při jakékoli práci či zábavě.

HP 25x

Přizpůsobte si zobrazení pomocí aplikace HP Display Center

Zobrazovací TN panel monitoru HP 25x 24,5 zajistí pozorovací úhly 170° vodorovně a 160° svisle; antireflexní vrstva zabrání světelnému odrazu, což zaručí dokonalé podání barev za každých okolností. Vestavěná aplikace HP Display Center umožní vlastní nastavení monitoru, jako třeba jas, kontrast, barvy či ostrost obrazu. Také umožňuje měnit nastavení teploty barev, vstupní zdroj videa, obnovovací frekvenci nebo rozlišení. U herního monitoru HP 25x 24,5 nechybí ani úspora výkonu a jeho možné plánování.

HP 25x

Ochrana zraku s funkcí Low Blue Light

Herní monitor HP 25x 24,5 disponuje funkcí Low Blue Light, často nazývanou také BlueLightFilter. Je to technologie, která dokáže odfiltrovat modré světelné záření z monitoru, a tím snižuje únavu očí při dlouhodobém sledování. Při použití režimu Low Blue Light se reprodukce barev mění pouze nepatrně a pokud vyžadujete pro práci maximální výkon, můžete tuto funkci jednoduše vypnout v nastavení monitoru. Zobrazovací zařízení HP 25x 24,5 vám zaručí ochranu zraku a zároveň kvalitní podání barev.

Dokonalý design s maximálním využitím plochy obrazovky

Poměr stran 16:9 a úzké rámečky monitoru HP 25x 24,5 vás vtáhnou do děje. Téměř bezrámečkový panel nabídne maximální využití plochy obrazovky. Umožní propojení více monitorů vedle sebe pro neomezenou práci nebo hraní her. Na spodní části rámečku monitoru HP 25x 24,5 se nachází decentní zelené podsvícení, které zapadne do každého herního doupěte. Propojení pomocí konektoru DisplayPort a HDMI vám zaručí dokonalé podání věrného obrazu ve vysokém rozlišení Full HD.

HP 25x

Poznejte technologii AMD FreeSync

Herní monitor HP 25x 24,5 se zabudovanou funkcí AMD FreeSync umožňuje synchronizaci s vaší grafickou kartou. Technologie AMD FreeSync dokáže potlačit trhání i chvění obrazu a proměnná obnovovací frekvence LCD monitoru je nastavována tak, aby byla v souladu se snímkovou frekvencí vaší AMD grafické karty. To vám zaručí nejoptimálnější zobrazení, jaké vaše karta dokáže poskytnout. Tuto funkci u herního monitoru HP 25x 24,5 ocení každý hráč, který vyžaduje naprosto přesný a kvalitní obraz.

Použité obrázky jsou pouze ilustrativní a technické specifikace se mohou v průběhu času změnit bez předchozího upozornění.